Keles Belediyesi İş Başvurusu

Bursa Keles Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Keles Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Bursa iline bağlı bir ilçe olan Keles, gerek tarihi dokusu gerek ise doğa manzaraları ile oldukça önemli bir bölge konumunda yer almakta. Nüfus sayısının her ne kadar az olması ekonomik düzeyi az biraz etkilese de ilçe halkı bir çok farklı alana dayalı işleyişleri sayesinde bunu refaha ulaştırabilmektedir. 2015 TÜİK verilerine göre ilçede yaşayan toplam 12,773 kişi yer almaktadır. Tarihi kapsamda ele aldığımız ilçenin büyük bir bölümü antik kent niteliğini taşımakta. Yüzyıllarca büyük savaşlara tanıklık eden Keles ilçesi birçok medeniyetin baş mimarisi olarak çok sayıda devletin egemenliği altında kalan antik bir kenttir. M.Ö. 3000’li yıllara kadar dayanan geçmişi sayesinde tarihe ışık tutan ilçe ülkemizin en önemli ilçelerinden biri olmaktadır.Ekonomik durumuna göre ele aldığımız ilçenin genel refah seviyesi tamamen tarımsal alanda yapılan faaliyetler üzerine olmaktadır. Özellikle de ilçede üretimi yapılan anason ve tütün başlıca gelir kaynağının büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Bunun yanı sıra tarımsal alanlarda nohut, kiraz, elma, vişne, çilek gibi birçok meyve ve sebze ürün çeşitliliği görülmektedir. Hayvancılıkta da az biraz faaliyet içerisinde olan ilçe genel ekonomik düzeyini bu alanlardan sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra ilçede özellikle de gençlerin önünü açmak adına birçok etkinlikte bulunan Keles Belediyesi her sene farklı alanlara yönelik birçok alana istihdam sunarak kendilerine iş imkanı vermektedir.

Keles Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Keles Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Keles Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ