Anasayfa / Belediyeler Ekim 2, 2016 137 okunma

Keçiören Belediyesi İş Başvurusu

Ankara Keçiören Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Keçiören Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Ankara’nın metropol ilçelerinden olan Keçiören, aynı zaman’da tarihi ve modernliği ile muazzam ilçelerimiz arasında yer almakta. Daha önceleri Altındağ ilçesine ait bir mahalle olan Keçiören 1984 yılında “ilçe” statüsüne erişerek günümüz Ankara ilinin en kalabalık ilçeleri arasında boy göstermektedir. 47 mahalle ve 12 semti bulunan Keçiören’de 2015 TÜİK verilerine göre toplamda 889.876 kişi yaşamını sürdürmektedir. Nüfus bakımından Türkiye’nin en kalabalık 2.ilçesi olan Keçiören, aynı zaman’da birçok ilden de büyük olmaktadır. Tarihi açıdan ele aldığımız ilçe çok eski dönemlere ait bir yerleşim alanı olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle de Hitit İmparatorluğu döneminde iyi bir konumda yer alan ilçe birçok devlet ve medeniyete ev sahipliği yapmıştır.Ekonomik kapsam’da ele aldığımız ilçede yer alan üniversite ve iş yerleri birçok farklı gelir kaynağını ilçeye aktarmakta. Sürekli işleyiş içerisinde olan ve mega ilçelerimiz arasında yer alması kalabalık nüfus oranının sürekli işleyiş içerisinde olmasına vesile olmaktadır. Ayrıca tarım alanında da oldukça başarılı faaliyetler gösteren ilçede hayvancılıkta oldukça gelişmiş bir seviyede yer almakta. Tü bunların yanı sıra ilçenin sürekli modernize olması adına ve tarihi dokuların korunmasında işleyiş halinde olan Keçiören Belediyesi tarafından her sene farklı alanlara yönelik personel istihdamı yapılarak ilçenin işsizlik oranını minimum seviyeye indirip ekonomik düzeyin iyi bir yapıda olmasını sağlamaktadır.

Keçiören Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Keçiören Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Keçiören Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları
Konu İle İlgili Görseller
Keçiören Belediyesi İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap