Kavuklar Otomotiv İş Başvurusu

Kavuklar Otomotiv, 45 yıllık tarihiyle birçok sektörde faaliyet göstermekte olan Kavuklar Şirketler Grubunun otomotiv sektöründe ki başarılı bir ayağı olarak 1970 yılında otomotiv yedek parça alanına yönelik olarak çalışmalarına başlamış olup, günümüzde otomotiv sektörü ile ilgili birçok alanda ülkeye hizmet veren kaliteli nadir şirketler arasında yer almaktadır. Kavuklar Şirketler Grubu’nun başında bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavuk üstlenmiş olduğu liderlik kapsamında şirketin yönetimini ilk, ikinci ve üçüncü kuşak birlikte yönetmektedir. Otomotiv sektörünün yanı sıra hazır beton, inşaat, gayrimenkul, akaryakıt, mürekkep ve sigorta alanlarında faaliyet göstermekte olan Kavuklar Şirketler Grubu bünyesinde 2000’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır.

Kavuklar Otomotiv daha sonra 1994 yılında Malatya ve 2000 yılında ise İzmir’de hafif ve binek ticari araçları üzerine pazarlama ile ilgili hizmetlerini aktif ederek çalışmalarına güç katarak büyümeye devam etmiştir. Chevrolet, Opel, ve Hyundai İzmir’de ise Nissan, Opel ve Citroen markaları ile ülkenin 5 noktasında hizmetlerini sürdürmekte olup, bu alanda kendini geliştirmeye devam etmektedir. Kavuklar Otomotiv bunların yanı sıra 2009’da Egem Otomotiv’i de satın alıp bünyesine katarak Opel ve Saab markalarının satış ve servis hizmetlerini yürüten koltuğa oturarak kuruluşuna başarılını eklemeye devam etmiştir.

Ayrıca akaryakıt alanında da 1977 yılında başladıkları yer olan İzmir’de faaliyetlerini büyüterek, İzmir’deki akaryakıt istasyonlarında ki perakende satışının %10’unu karşılamaktadır. Ayrıca Malatya’da da 10’un üzerinde akaryakıt istasyonları ile hizmetlerini sürdürmeye ve bu yolda büyümeye devam etmektedirler.

Kavuklar Otomotiv İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Caddesi No: 85 Bayraklı İzmirKavuklar Otomotiv Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kavuklar Otomotiv firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kavuklar Otomotiv insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ