Kavuklar İş Başvurusu

Kavuklar İnşaat, 1970 yılında Malatya’da kurulan Kavuklar Şirketi’nin inşaat alanındaki yan kolu olarak faaliyet göstermekte olup, 2004 yılında inşaat alanında faaliyete girmiştir. İtalyan markası olan Italcementi Set Grubuna ait olan Manisa’da bulunan Set Boya Prefabrik Tesisi’ni alarak faaliyetlerine buradan devam ettirme kararı almıştır. İnşaat sektöründen evvel 1997 yılında Malatya’da bölgenin en büyük hazır beton üretimi yapan tesisini kurmuş ve Türkiye’de sektöre yönelik ihtiyaçları fazlası ile karşılamıştır. Altyapısında bulunan hazır beton tesisinin de vermiş olduğu güven ve kalite doğrultusunda inşaat sektöründe yer alması Kavuklar İnşaat için büyük bir avantaj olmuştur. Aynı zaman’da 2006 yılında İzmir Işıkkent ve 2011 yılında da İzmir’in Menemen ilçesine bağlı Koyundere Beton Santrallerini bünyesine katarak güçlü bir altyapı oluşturmuş olup, günümüzde yıllık 1.500.000 m²(Metreküp) üretimi sağlamaktadır.

Bunların yanı sıra 2010 senesinde Malatya’da bulunan ve faaliyetlerine aynı sene içerisinde başlayan Kavuklar Prefabrik, diğer şirket kolları ile birlikte işlenmeye devam etmiş ve 3 şehir içerisinde bulunan tesisler içerisinde toplam’da 200 bin tonluk üretim kapasitesine ulaşmıştır. Türkiye’de Doğu Anadolu ve Ege Bölgesi’nde yoğunluk göstermekte olan Kavuklar İnşaat, yıllardır insanlara güven ve konforlu bir yaşam sürdürebilmeleri için sürekli olarak çalışmaktadır. 2006 senesinde kurmuş oldukları Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme Grubu ile faaliyet konfor ve kalitelerini yükselterek bu alan’da ofis, otel, karma projeler, akıllı ofis binaları ve yaşam alanları projelerini geliştirerek insanların daha rahat ve modern bir alanda yaşam sürdürmeleri için son sürat yoluna devam etmektedir.

Kavuklar İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Caddesi No: 85 Bayraklı İzmir

Kavuklar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kavuklar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kavuklar insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ