Karkim İş Başvurusu

Karkim, 1971 yılında kurulmuş olup, profesyonel kadrosu ile deneyim, proje ve bilgi açısından oldukça tecrübeli ve bu alan’da müşterilerini kurulduğu günden beri yalnız bırakmayan öncü bir kuruluş olma yolunda devam etmektedir. Karkim Yapı Kimyasalları 2011 yılında Kocaeli’nin Gebze ilçesinde üretimlerine bu fabrikada başlamıştır. İlerleyen teknolojiye sürekli ayak uydurarak üretimlerini bu materyaller içerisinde devam ettiren Karkim Yapı toplamda 7.400 m2 alanın 2,400 m2 kapalı geri kalan 5.000 m2 ise açık stok alanı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Full otomatik ve modern dolum sistemi ile paketleme ve paletleme sistemi içerisinde saat başına 50 tona yakın üretim yapmaktadır. 2014 yılında üretimlerini Bursa’nın Orhangazi bölgesinde de devam ettiren Karkim Yapı Kimyasalları bu alanda da saatte 80 ton olmak üzere üretimlerini sürdürmektedir.

İnşaat sektörünün kollarına üretim sağlamakta olan Karkim Yapı Kimyasalları bunların yanı sıra harç ve beton, çimento esaslı su izolasyonu, seramik ve fayans yapıştırıcıları, der dolgular, ısı yalıtım harçları, zemin kaplamaları ve tamir hatları gibi alanlarda da üretim ve satış hizmetini sunmaktadır. Bunların yanı sıra KarTherm markası adı altında ülke ve dünya geneli inşaat sektörü pazarında bu ürününü tanıtmış ve satışlarını yüksek derecede katlamıştır. Bünyesinde özel olarak barındırdığı AR-GE alanı ile sürekli teknoloji ile birlikte kendini geliştiren Karkim Yapı Kimyasalları tüketicilerin ve inşaat sektörünün tüm ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde kaliteli hizmetleri ile sürdürmüştür.

Karkim İletişim Bilgileri
Adres; Pelitliköyü Merkez Mahallesi Beynova Sokak No: 20 Gebze / Kocaeli

Karkim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Karkim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Karkim insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ