KarGOkar İş Başvurusu

KarGOkar 2006 yılında kurulmuş ve 10 yıla aşkındır aynı kalite ve özveri içerisinde sürekli olarak profesyonel personelleri tarafından uyumlu işleyiş göstermektedir. Her zaman aynı özveri ile çalışmakta olan KarGOkar hızlı, hatasız ve hasarsız bir şekilde Türkiye’nin sanayi bölgelerine ağırlık vererek hizmetlerine devam etmektedir. Daima müşteri memnuniyetini en önde tutarak, kaliteli, hızlı ve ekonomik fırsatlar sunarak mutlu müşteri referanslarını çoğaltmaktadır. Daha ucuz ve kaliteli taşıma anlayışını prensip edinmiş olan KarGOkar, sürekli olarak bu hizmetlerinden şaşmayıp aynı kalite ve özveri ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde tamamlamakta.

İleri teknolojinin önemli takipçilerinden biri olarak profesyonel kadrosu ve hızlı işlevselliği ile bilinen KarGOkar mutlu müşteri odaklı iş anlayışı ile sürekli müşterileri tarafından beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Başarılı faaliyetlerinden ötürü büyük bir marka yolunda emin adımlarla ilerleyen KarGOar, koşulsuz bir şekilde müşterilerin yüzünü güldürmeyi her zaman başarmış ve sistemli bir şekilde taşıdığı materyalleri zamanında yerine ulaştırmıştır. Bu alanda ülkemizde büyük bir yer edinmiş olan KarGOkar, ulusal açıdan kendini sürekli geliştiren ve gün geçtikçe büyümekte olan sektörün lider firmalarından biri olma yolunda devam etmektedir.

İstanbul Anadolu & İstanbul Avrupa yakaları haricinde, aynı zamanda 18 il ve ilçelerinde şubeleri bulunan KarGOkar, büyümeye ve tüm Türkiye’nin ihtiyacını karşılayacak hizmetlerine devam etmektdir. Bireysel ve kurumsal olarak her iki bölümü de sürekli hizmetlerine devam etmektedir.

KarGOkar İletişim Bilgileri
Adres; Yakacık Mahallesi 3885 Sokak No: 1/A Yenimahalle / ANKARAKarGOkar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda KarGOkar firmasında kariyer yapabilirsiniz. KarGOkar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ