Kardelen Su İş Başvurusu

Kardelen Su, ilk olarak KAR-SU ÇAMLICA KÖYÜ SU İŞLETMELERİ adı altında 1993 yılında kurulan bir firmadır. Toplam’da 31.50 m2 alana kurulan olan tesisin 25.000 m2 alanı açık geri kalan 6.500 m2 alanı ise kapalı bir sistem ile kurulmuş modern ve son teknoloji cihazları ile işleyişini sürdürmektedir. Suyun kaynağından bozulmadan şişelenen Kardelen su, kaynağının Kerem Ali Dağlarında olduğu ve dış etkenlere karşı koruma bir şekilde kapalı olarak tesislerde dolum işlemleri yapılmaktadır. Dolum esnasında işlevlik gören materyallerde paslanmaz ve bakteri üretmeyen borular ile yapılmaktadır.

Kardelen Su müşterilerine ilk olarak tankerler aracılığı ile su hizmeti verirken, ilerleyen yıllarda modern düzene geçerek 3 lt. halindeki cam şişeler ile su hizmetini müşterilerine kaliteli ve hijyenik açıdan sağlayarak beğeni sağlamıştır. Sürekli gelişmekte olan dünya düzenine ayak uydurarak modern 19 litrelik tüp su dolum faaliyetini göstermiş ve aynı zaman’da PC damacana dolum hizmeti ile 1994 yılında gerçekleşmiştir. Ve aynı zaman’da Türkiye’de bir ilke imza atmış olan Kardelen Su Avrupa ve Amerika’da gelişen bu dönüşümlü PC damacana hizmeti ile Türkiye’nin gururu haline gelmiştir. Bunların yanı sıra takip olarak 0,5 – 1,5 – 5 – 8 ve 10 litrelik pet şişelerde su dolumu hizmetini sunarak sağlıklı ve kaliteli bir şekilde hizmetini sunmaktadır.

Kardelen SU, 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Araştırma Merkezi’nin analizlerine göre “1. Kalite sular” listesine girmeye hak kazanmıştır.

Kardelen Su İletişim Bilgileri
Adres; Necati Paşa Mah. İhsan Erçakır Cad. No: 21 Hendek, SakaryaKardelen Su Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kardelen Su firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kardelen Su insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ