Karaman Ek İş Veren Firmalar (Güncel)

Haberimizde Karaman’da yer alan ek iş ilanlarını inceleyebilir ve sayfamıza ilan bırakabilirsiniz. Aynı zamanda firmalar da sayfamıza iş ilanı bırakarak, ek iş arayanlara iş imkanı sunabilirler. Alt kısımda nasıl ilan vereceğiniz hakkında bilgiler yer almaktadır.

Karaman Hakkında Genel Bilgiler
Bilindiği üzere atasözümüzde de kalıplaşmış olarak yer eden, Karaman’ın koyunu sonra çıkar oyunu sözü Karaman’da yetişen koyunlardan yola çıkılarak atalarımız tarafından söylenmiştir. Bu atasözünün muhtevasındaki derinlik tabi ki uzun uzadıya tartışılabilir yalnız bu makalenin yazılış amacı Karaman ilini ve ildeki sosyal, ekonomik ve kültürel yapıyı aktarmak olduğundan ayrıntılara değinmemek yerinde olacaktır.

Karaman, bünyesinde barındırdığı ve Karaman denilince akla ilk gelen koyunlarıyla olduğu kadar tarihiyle de aslında meşhur bir İç Anadolu şehridir. İlin tarihine inilecek olursa ilde Karamanoğulları Beyliği’nin yaşadığı ve hem Türkçe’nin hem de Türk geleneğinin gelişmesi adına yaptıkları anlaşılacaktır. İçerisinde Yunus Emre, Hacı Bektaş Veli, Alâeddin Keykubat, Mevlâna, Pirî Reis, Şeyh Edebali gibi manen zengin eşhasları barındırmış olması bakımından ayrı bir öneme haizdir Karaman.

Bölgede hüküm sürerek Türk dilini resmî dil olarak benimseyen Karamanoğulları bölgede yaptıkları seferlerle de daima anılagelmiştir. Ayrıca ünlü gezgin Evliya Çelebi de ünlü eseri Seyahatnâme’de Karaman hakkındaki görüşlerini uzun uzadıya yazmıştır.Karaman Ek İş İlanları
Yapım çalışmaları devam etmekte olan hızlı tren demir yolu projesi ilin kalkınmasında etkili olacak bir başka unsurdur. Burada elemana ihtiyaç olduğundan ek bir gelir kaynağı olabilmektedir. Ayrıca tarım ve hayvancılık da bir diğer seçenektir.

Karaman Ekonomisi
İl, daima varlığını ve ünlülüğünü korumakla beraber içerisindeki tarihî yapılarla da anılmaktadır. Geçmiş dönem hükümdarlarının türbelerini, manevî şahsiyetlerin hazirelerini ve benzeri birçok anıtsal mimarlık ürünlerini koruması yönüyle Karaman, tamamen bir tarih ve kültür şehridir… İlde, tipik Karasal iklimin etkili olması nedeniyle tarımcılık faaliyetleri daha çok öne çıkar. Bununla birlikte küçükbaş hayvancılık da geçim kaynağı olarak kendisini göstermektedir. Eğitim alanında da önemli atılımlar gösteren ilde çeşitli ilimler anıtsal millî kütüphanede yer alarak kültüre katkı sağlanmaktadır.

Ek İş Arayanlar ve Ek İş Verenler İçin Talep Formları

Ek iş arayanların dolduracağı form: İş talep formu
Ek iş veren firmaların dolduracağı form: Ek iş verme formu

Ek İş Arayanlar; Yukarıda yer alan iş talep formunu doldurarak yapacağınız ek iş türlerini, yaşadığınız yeri ve diğer bilgileri doldurabilirsiniz. Bulunduğunuz bölge de ek iş talebi oluştuğunda size e-mail ile geri dönüş yapılacaktır.

Ek İş Veren Firmalar; Yukarıda yer alan ek iş verme formunu doldurarak belirttiğiniz bölgelerde ek iş arayanlara iş imkanı sunabilirsiniz ya da alt kısımda yer alan ilanlardan uygun olanlara ek iş imkanı sunabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme; İş talep ve iş verme formlarını düzgün bir şekilde doldurunuz. Bize göndereceğiniz talep formları editörlerimiz tarafından incelenecek ve uygun görülmesi durumunda işleme sokulacaktır. Ek iş arayanlardan ya da ek iş verenlerden hiçbir şekilde ücret talep edilmeyecektir.

Karaman Aktif Ek İş İlanları
İşveren:
isvepara.net Ek İş Tanımı: Makale Yazımı Bölge: Tüm Türkiye Eğitim: Üniversite (ek işe başvur)

Karaman Ek İş Talepleri
İsim: Haydar Narlı Referans No: 101 (ek iş imkanı ver)
Karaman merkezde oturuyorum. Evde ek iş arıyorum, firmalar mail atabilir mi? Eğer yapılacak iş makul ise ve fiyat durumu iyiyse bu işe talibim. Maillerinizi bekliyorum, kolay gelsin.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ