Karabük Ek İş İlanları

Karabük evde ek iş imkanları ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler. Evde ek iş arıyorum diyenler yapabilecekleri ek iş türlerini haberimizin alt kısmında bulunan yorumlar bölümüne yapabilirler. Evlere iş imkanı sunan firmalar da aynı şekilde verecekleri ek işlerle ilgili bilgileri bu sayfa üzerinden paylaşabilirler.

Karabük ve ilçelerinde ek iş arıyorsanız Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Anlık ek işlerden anında haberdar olabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Karabük Hakkında Genel Bilgiler
Karabük, dünü ve bugünü adına birçok değişimlerin odağı olmuş yerleşke olması bakımından önemini korumaktadır. Önceleri il olma hüviyetinde bulunmazken zamanla kendisini ileriye dönük olarak değiştirmesinin ardından yakın zamanda il olma hakkını elde etmiştir. İl olmasıyla da sürekli olarak gelişimini sürdüren Karabük içerisinde barındırdığı doğal zenginlik kaynaklarıyla da öne çıkmıştır. Hiç şüphe yok ki bunların başında ilde yer alan demir ve çelik fabrikası gelmektedir. Ek iş olarak burada işçi alımı yapılmakta olup değerlendirilebilir. Ayrıca bölgedeki maden ve orman işletmeleri üzerine yürütülen özel girişimli yatırımlar da ilin ekonomisine iş imkanları olarak olumlu olarak yansımaktadır.

Aşağıdaki cümlelerde daha ayrıntılı işlenecek olan bu fabrika Karabük’ün il olmasındaki sürecinde gayret ettiği çalışmasında belki de en önemli etken olarak karşımızda durmaktadır.Karabük Ekonomisi
Karabük’e ayrıntılı olarak baktığımızda ilin nüfusunun devamlı olarak arttığını gözlemleyebiliriz. Öyle ki başlangıçta sığ bir nüfus sayısına sahip iken zamanla çevre illerden de göç almasıyla beşerî yapısını genişleterek oldukça fark edilebilir oranda bir sayıya erişmiştir. Bunun yanı sıra ilin Karadeniz Bölgesi’nin batısında yer alması da başta gelen bir doğal özelliktir. İnsanlar Karadeniz Bölgesi’ne bağlı bir il olmasından ötürü ve topraklarının doğal verimliliğe sahip olması nedeniyle ile göç ederek nüfusun artmasında etkili olmuşlardır.

İlde bulunan demir çelik fabrikası bölgede demirin ve çeliğin yani madenlerin üretilmesine olanak tanıyarak neredeyse ilde yaşayanların tamamının buradan geçinmelerini sağlar. Bunun yanı sıra alüvyal topraklara sahip olması bakımından da önemli alanlara yayılan derecede verimli ekilebilir tarlalara sahip olması da insanların tarım yoluyla geçim kaynaklarını oluşturmalarına elverir. İldeki eğitim faaliyetlerinin de ilerlemesiyle açılan üniversitenin etkisiyle bölgedeki ham madenlerin işlenerek yurtdışına satılması yoluyla da ekonomik kazanç büyük oranda sağlanmaktadır.

Karabük’te Evde Yapılabilecek İşler
Sosyal Medyanın etkin kullanımı Karabük için en ideal evden para kazanma seçeneğidir.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. meral diyor ki:

  Safranbolu’da oturuyorum, evde ek iş yapmak istiyorum. El becerim çok iyidir.
  Safranbolu’da ek iş arıyorum.

 2. Duygu diyor ki:

  Acil ek iş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ettim mailini beklicem

 3. ayten kaba diyor ki:

  Bende evde ek iş imkanından faydalanmak istiyorum, çok ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olur musunuz? Karabük Yenice ilçesinde ikamet etmekteyim. Her türlü işi yapabilirim, mailinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca böyle bir fırsatı bizlere sunduğunuz için çok teşekkür ediyorum.

  Karabük Yenice’de ev hanımlarına ek iş imkanı var mı?

 4. Yasemin diyor ki:

  Karabük merkezde oturuyorum ve evde yapabileceğim bir ek iş istiyorum. İş bölümü fark etmez, bu işe çok ihtiyacım var. En kısa zamanda teslim edebilirim.

 5. sirvan diyor ki:

  Evde yapabileceğim ek is ariyorum. İs bolumu fark etmez. bu ise cok ihtiyacım var.

BİR YORUM YAZ