Kandemirler İş Başvurusu

Kandemirler, 1997 yılında Ali Kandemir ve ailesi tarafından kurulmuş olup, modern ve organize bir şekilde üretim ve tüketiciye kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmak adına ticaret hayatına başlamıştır. Göstermiş oldukları iş ahlakı ve kaliteli işleyiş tarzları ile müşterileri tarafından sürekli tercih edilmekte olan Kandemirler, 1968 senesinde manifatura tekstil üzerine de çalışmalarını başlatmış olup faaliyetlerine son sürat devam etmişlerdir.

Kırıkkale’de kurulan ve perakende mağazalara sahip Kandemirler, daima müşteri memnuniyetini en ön safta tutarak daha iyi ve kaliteli bir iş prensibi içerisinde sürekli kendini geliştirmiş ve bu doğrultuda hedefinden şaşmadan yoluna başarılı bir şekilde devam etmiştir. Tarih 1997 yılını gösterirken Kandemirler atılım yapmak için çeşitli fikirler üzerine daha yenilikçi, modern, kaliteli ve en üst seviye teknolojinin faydaları ile birlikte gıda perakende üzerine marketleşme kararı almış ve bu faaliyetlerine aynı sene içerisinde başlayarak hızla büyümeye devam etmiştir.

Gıda sektöründe büyüme evresine giren Kandemir, bu alan’da markalaşma sürecine girmiş olup bölgede perakende satış konusunda tüketicinin taleplerini karşılayacak kaliteli ürün yelpazesini başarılı bir şekilde sunmuş olup, 15 yıldır günümüze kadar müşterilerinin ilgisi ve beğenisini çekerek sürekli tercih haline gelmiştir. Kurallı ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına bağlı kalarak Kırıkkale’de bu konuda öncü ve lider konumda olan Kandemirler günümüzde 1 merkez 10 şubesi bulunmakta olup, ayrıca 11 adet market mağazalarına sahiptir. Ayrıca bünyesinde barındırdığı 1 lojistik depo ile müşterilerinin taleplerine hızlıca cevap vermektedir.

Kandemirler İletişim Bilgileri
Adres; Şemsipaşa Mahallesi, 16. Sokak, No: 49 Gaziosmanpaşa / İstanbulKandemirler Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kandemirler firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kandemirler insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ