Kampüs Lisesi İş Başvurusu

Son çıkan dershanelerin kapatılması kanunu ile birlikte adını değiştiren ve Kampus Temel Lisesi olan Kampüs Dershaneleri bugün temel lise olarak eğitim camiasına hizmet sunmaktadır. 2002 yılında başlayan dershanecilik sektöründe 2004 yılında Kızılay ve Keçiören şubeleri ile büyüme ve açılım yapan dershane, 2015 yılında temel liselere dönüşmüştür. Sahip olduğu tüm şubelerinde idari ve eğitim sınıfından personel istihdam eden temel lisenin en büyük çalışanları elbette öğretmen ve eğitimcilerdir. Türkçe, İngilizce, fen, matematik gibi ana derslerin hâkim olduğu temel lisede bu branşta öğretmenlerin daha çok istihdam edildiği bir eğitim yuvasıdır. Ofis ve idari personellerinde bulunduğu Kampüs dershanelerinde iş başvurusunu doğrudan kampüs insan kaynaklarına yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında yapılacak sınav ve mülakat ile sizlerle protokol imzalanmakta ve bir aylık çalışma sonrası sözleşme yapılmaktadır. Personel yönetmeliğine göre oldukça ideal özlük hakları sunan Kampüs, sahip olduğu geleneksel eğitimcilik anlayışı ile çocukların yetişmesine özel katkılar sunmaktadır.

Kampüs kolejinde ayrıca anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu liseli ve fen lisesi bünyesinde bulundurmaktadır. Böylelikle 5 yaşından 19 yaşına kadar binlerce öğrencinin eğitimini yürütmekte ve bu eğitimi yürütmek için yüzlerce çalışanı istihdam etmektedir. Eğitim yanı sıra sosyal aktiviteleri uygulamalı eğitimler ve laboratuvar eğitimlerine çok değer veren Kampüs, personellerin hizmet içi eğitimler ile kendilerini geliştirmesini de destekleyici politikaları yapmaktadır.

Kampüs Lisesi İletişim Bilgileri
Adres; Kızılay, 06430 Çankaya Ankara

Kampüs Lisesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kampüs Lisesinde kariyer yapabilirsiniz. Kampüs Lisesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ