Kambeton İş Başvurusu

Kam beton A.Ş; 36 yıldan bu yana prefabrik ürünler, beton, betonarme ürünler ve yapı elemanları ile kaliteli üretimlerini sürdürmektedir. 1978 de Zeki BAYKAM tarafından kurulan şirket Adana, Gaziantep ve Nazilli de faaliyet göstermektedir. 240 bin metre kara alanda üretim yapan KAMBETON beton parke, betoblok, betocart, çit direkleri gibi betonarme olan onlarca farklı ürün için üretim ve tasarımlarla sektöre bir katkı sunmaktadır. TSE 118 Ön dökümlü betonarme yapı elemanları kalite yönetim sistemi belgesine sahip olan firmanın kalite ve güven noktasında ileri bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

Kam beton bünyesinde onlarca farklı branşta personel istihdamı söz konusudur. Şoför kadrosundan operatöre, mühendisten teknisyene, iş sağlığı ve güvenliği uzmanından teknisyene ofis elemanından haritacıya kadar teknik ve idari sahada ve ofiste yüzlerce çalışanı ile büyük bir işletmenin başarılı bir şekilde üretim yapmasını sağlamaktadırlar. Sahip olduğu vizyon ve misyonu ile etik ve ahlaki çerçeveler içerisinde personeline büyük özlük hakları sağlayan ve personel politikasında oldukça titiz davranan KAMBETON 36 yıllık tecrübeyi üretime değere ve kazanmaya dönüştürecek yatırım ve politikalar ile bu günlere daha güçlü gelmiştir. Kambeton.com sayfası ile erişime açık olan ve bu sayfada insan kaynakları Kısımında cv bırakıp başvuru yapabileceğiniz kam beton A.Ş. bıraktığınız cv leri inceleyerek sizler için en önemli noktada istihdam edilmenizi sağlayacak görüşmeleri ve düşünceleri sürdürecektir.

Kambeton İletişim Bilgileri
Adres; İncirlik Cumhuriyet Mahallesi İncirlik Bulvarı No: 66 / Z-01 Yüreğir / ADANA

Kambeton Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kambeton firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kambeton insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ