Kale Gıda İş Başvurusu

Kale Gıda, 1974 yılında Çanakkale’de kurulmuş olup, günümüzde gıda ve ihtiyaç ürünlerini alanında Çanakkale dışında Ege Bölgesi, Batı Akdeniz ve Güney Marmara Bölgelerine kadar uzanan hizmeti ile müşterileri tarafından sürekli tercih edilmiş kaliteli bir marka değerine sahiptir. Bu bölgedeki perakende noktaları sayesinde ününü duyurmuş ve bu alanda hizmetlerini en iyiye ulaştırmak için prensip ve disiplinli personel kadrosu ile daima tüketicinin yüzünü güldürmeye devam etmiştir. Bölgeler dahilinde bulunan 11 il ve 12.000’den fazla müşteri kapasitesine 6 ana depo, 4 cep depo, 190 araç filosu ve 300’den fazla personeli ile hizmetlerini aksatmadan müşterilerinin yüzünü güldüren ve kalitesinden hiç ödün vermemiş bir kuruluştur.

Gıda ve ihtiyaç alanındaki ürünler alanında öncü ve örnek kuruluş olarak, müşteri ihtiyacını hızlı ve en iyi şekilde ulaştırma ve ürün pazarlamasını gerçekleştirmiştir. Ülke ekonomisine vermiş olduğu üstün desteği ile de bilinmekte olan Kale Gıda, aynı zaman’da çevresinde yer alan müşterilerinin de kazanç elde etmesi için birçok kampanya ve özel fırsatlar oluşturmaktadır. Çanakkale dışında İzmir, Bursa ve Denizli’de işleyişe koyduğu depoları sayesinde büyük bölgelere sürekli hizmet vermekte olup, bünyesinde barındırdığı ve istihdam sağladığı 410 kişilik personel kadrosu dahilinde ortalama 250.000.000 TL cirosu dahilinde bölgenin lider gıda ve ihtiyaç ürünleri üzerine kurulmuş bir markaya sahiptir. Gün geçtikçe kadrosunu ve ürün yelpazesini genişleten Kale Gıda, günümüzde hizmetlerine ilk günkü kalite ile devam etmektedir.

Kale Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Bursa Yolu 2.Km / İsmetpaşa Mh. Pirireis Cd. No: 114 – ÇANAKKALE

Kale Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kale Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ