Kadoil İş Başvurusu

Kadoil 2000 yılında kurulmuş ve faaliyetlerini 1977 yılından bu yana ticaret içerisinde farklı sektör alanlarında başarılı bir şekilde sürdüren Kadooğlu Holding’in bir akaryakıt dağıtım şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Akaryakıt sektöründe dev bir marka haline gelmiş olan Kadoil, üstün hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeli ile müşterilerine karşı sürekli hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunmakta devam etmektedir. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olan Kadooğlu Holding Kadooğlu Petrolcülük A.Ş. adı altında faaliyet verdiği Kadoil markasının yanı sıra gayrimenkul, iç ve dış ticaret, gıda, enerji, istasyon ve daha bir çok alanda faaliyet gösteren öncü bir kuruluştur.

Sürekli büyüme evresinde olan ve Türkiye genelinde 14 bölge müdürlüğünün yanı sıra 320’den fazla bayisi bulunan Kadoil müşterilerine son sürat hizmet etmeye devam etmekte olup, aynı zaman’da daha da büyümek adına sürekli projeler üzerinde çalışmaktadır. Bireysel müşterilerinin yanı sıra, Kamu kurum veya kuruluşlar üzerine sürekli projeler geliştiren ve birçok sayıda kurumsal alanlarda yüksek sayıda referansa sahip olup görevini en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Bu büyüme evresini ülke dışına taşıyarak adından daha çok bahsettirmiş ve yatırımlarını yavaş yavaş dünya geneline yaymak için çalışmalara başlamıştır. Bunlardan ilki olan Irak’a yatırım yaparak bir çok sayıda akaryakıt istasyonu inşa eden Kadoil, aynı zaman’da Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması olarak bilinmektedir.

Kadoil İletişim Bilgileri
Adres; İDTM A1 Blok Kat:10 Yeşilköy 34149 Bakırköy / İstanbulKadoil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kadoil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kadoil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ