Kadir Has Üniversitesi İş Başvurusu

Kadir Has Üniversitesi, 1992 senesine projelendirilip 4263 sayılı yasa kanununca 28.05.1997 yılında öncülüğünü Kadir Has’ın yaptığı ve Kadir Has Vakfı tarafından kurulmuştur. Kadir Has Üniversitesine bağlı olan Selimpaşa Kampüsü projelendirilerek 1998 yılında, Haliç kıyı mevkiinde bulunan Tekel Cibali Sigara Fabrikasının restorasyonuna ise 1999 yılında başlanmıştır. Bundan birkaç yıl sonra, tarih 2001-2002 eğitim yılına denk getirilip Bahçelievler Kampüsünü de bünyesine katarak Selimpaşa, Cibali ve Bahçelievler şeklinde eğitim hizmetlerini yayarak adından sıkça bahsettirdi. Cibali kampüsünü daha da büyütmek adına yapılan projeler doğrultusunda, D Blok binasını 2007 yılında inşa ederek büyüme aşamasına geçiş yapmıştır.

2007 yılının sonlarına doğru inşa edilen Cibali kampüsü D Blok binasında spor etkinleri üzerine salon ve ilişkili benzer tesisleri ise 2008 yılında Fatih Belediyesi ile birlikte yapmıştır. Buna takiben, Cibali kampüsü bugünkü adıyla 28 Mart 2007 tarihinde isim değişikliğine giderek adını Kadir Has Kampüsü olarak almaktadır. Üniversitenin il rektörü ve aynı zaman’da kurucusu olarak bilinen Profesör Doktor Ergür Tütüncüoğlu vazifesini tamamlayarak 2002 tarihinde Profesör Doktor Yücel Yılmaz’a, oda 2010 yılının Şubat ayında Profesör Doktor Mustafa Aydın’a devir teslimini yaparak günümüzde hala rektör olarak görevine devam etmektedir.

Sürekli ileri teknoloji ve projeler içerisinde faal bir şekilde aktif olan Üniversite yönetimi ve öğrencileri kaliteli eğitim standartları ve profesyonel eğitimci kadrosu ile gelecek nesillerin iyi bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.

Kadir Has Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Kadir Has Caddesi Cibali / İSTANBULKadir Has Üniversitesi Kariyer Olanakları
Üniversite insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kadir Has Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Kadir Has Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ