Anasayfa / Güvenlik Ocak 15, 2016 1.844 okunma

Kadak Güvenlik İş Başvurusu

Kadak Güvenlik iş ilanları ve personel, güvenlik alımı hakkında bilgiler. Kadak Güvenlik iş başvuru formu, insan kaynakları ve kariyer olanakları.

Kadak Güvenlik, güvenlik hizmetleri 0926 ve eğitim kurumu 0517 üzerinden 2007’nin Aralık ayında Ankara’da kurulmuş ve faaliyetlerini halen sürdürmektedir. Bünyesinde güvenlik personeli adaylarına kaliteli ve disiplin çerçevesinde tüm özel güvenlik eğitimleri vermektedir. Aynı zamanda kamu veya kuruluşlara güvenlik hizmeti sunmaktadır. Sürekli kendini geliştirmekte ve tamamen işine sadık bir şekilde hizmetlerine devam etmekte olan KADAK Güvenlik, başarılı bir grafik çizdiği güvenlik hizmeti konusunda daime yenilikçi ve ileriyi düşünen fikirleri ile marka değerini kazanmış bir güvenlik şirketi olarak yoluna devam etmektedir.

Kadak Güvenlik, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine ait kanunu gereğince silahsız ve silahlı olarak iki farklı alanda eğitimlerine Aralık 2007 yılında Ankara’nın Kızılay bölgesinde faal bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.Kadak Güvenlik üstün başarıları doğrultularında kaliteli hizmet prensibi ile daima adını diğer rakiplerine göre önde tutmuş ve sürekli olarak yeni referansları ile göz doldurmuştur. Özel güvenliğini sağladığı kamu, kurum ve kuruluşların tüm güvenlik ihtiyaçlarını üst seviyede tutmuştur. Kadak Güvenlik bunların yanı sıra, aynı zamanda kymetli eşya nakillerinde ve elektronik izleme (kamera sistemleri) gibi hizmetleri de bünyesinde barındırarak hizmetini vermektedir. Kamera sistemlerinin yanı sıra gelişmiş alarm izleme sistemleri üzerine de müşterilerine destek vermekte olan Kadak Güvenlik üstün hizmet kalitesi ile sürekli tercih sebebi halini almış, aynı zaman’da birçok kişiye iş imkanı konusunda istihdam sağlamıştır.

Kadak Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Menekşe-1 Sokak No: 3 / 8-9 Kızılay ÇANKAYA /ANKARA

Kadak Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kadak Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kadak Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Kadak Güvenlik İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. ali Şubat 1, 2016

    Güvenlik kartımı sizden aldım ve mümkünse sizinle çalışmak isterim. Kamu alanı olursa daha memnun olurum, yaş 27, silahsız, kilo 61, boy 1.70 saygılarımla.

Yorum Yap