Kaçkar Medya Grup İş Başvurusu

Kaçkar Medya Grup bünyesinde Kaçkar TV ve Kaçkar haber sitesi ile medya dünyasında Rize ve çevresinde yaşanan tüm gelişmeleri en doğru ve güvenilir şekilde aktarmaktadır. Dilek Baykal, Meryem Avcı ve Mustafa Bayrak gibi 20 ye yakın yazarın köşe yazılarını yazdığı Kaçkar medya da kaçkartv.com adresinde gündem, siyaset, dünya, ekonomi, sağlık, spor, otomobil, teknoloji, magazin, yerel haber ve eğitim başlığı altında farklı en güncel gelişmeleri ve haberleri tarafsız bir şekilde görebilirsiniz. Rize Merkez Atatürk caddesinde bulunan Kaçkar medya grup Kaçkar Karadeniz TV ile TÜRKSAT yayınları yapmaktadır. Yaptığı yayınlarda müzik, belgesel ve Karadeniz’in güzelliklerini sergileyen harikulade bir TV kanalı olup özellikle gurbette ki Karadeniz sevdalılarına özlem ve hasret dindiren yayınlarla ön plana çıkmaktadır.

Kaçkar medya grup; TV ve haber sitesinde onlarca personeli çalıştırmaktadır. Yönetici kadrosundan ofis kadrosuna kamera arkasından ışıkçısına kadar teknik ve idari, genel ve hizmet kadrosunda birçok insan için hem üretim hem bir şeyler ortaya koyma hem de istihdam olma imkânı verilmektedir. Bu açıdan Kaçkar Medya grup yerel bir medya grubu olarak beklenenden çok daha fazlasını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Medya grubu sahibi, TV ve site genel yayın yönetmeni, muhabirleri, hukuk danışmaları gibi insanlarla bir ekip ve bir birliktelik sağlayarak yoluna emin adımlarla ilerlemektedir.

Kaçkar Medya Grup İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Cad. Eski Hizmet Binası Kat: 3 Rize

Kaçkar Medya Grup Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kaçkar TV’de kariyer yapabilirsiniz. Kaçkar Medya Grup insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ