Kaban Makina İş Başvurusu

Kaban Makine San. Tic. LTD. ŞTİ., 1986 senesinde İstanbul’da kurulmuş ve günümüze kadar Türkiye’ye yapmış oldukları hizmetler ve istihdam yaratma kapasitesi ile çalışmalarını var gücüyle sürdürmüştür. Kurulduğu ilk zaman’lar 20 m2 kapalı alan içerisinde çalışmalarına başlayan Kaban Makine, Günümüzde 24.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu ileri teknoloji cihazları içermekte olan otomasyon hatlar ile birlikte üretimlerini sürdürmektedir. Sürekli büyüyerek önemli bir marka değeri kazanmış olan Kaban Makine, ilerleyen yıllarda dünya üzerinde alanında lider konuma gelmiş ve bu doğrultuda kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına son sürat devam etmiştir. Ufacık bir alan içerisinde üretim hayatına başlayan Kaban Makine, doğru ve eksiksiz işleyiş inancının üzerine bağlı kalarak bu doğrultuda kendilerini sürekli geliştirme ve büyüme evresine girerek günümüz Türkiye’sinde büyük bir değer kazanmıştır.

İş ahlakı, vefa, dürüstlük ve istikrarlarına bağlı olarak yürüttükleri bu işleyişte sürekli olarak temellerini sağlam tutmuş ve hızla büyümüş olan Kaban Makine, bu işleyişini gelenek hale getirerek Türkiye ve Dünya üzerinde önemli bir marka değeri kazanarak her zaman müşterilerinin yanında olarak kendilerin güven sağlamıştır. Freze, hidrolik silindir ve torna ile başladıkları bu serüvene günümüzde 40’dan fazla ürün yelpazesine sahip olmuş olup, 100’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren başarılı bir firma grafiği çizmektedir. Yıllık bazda 5.000’in üzerinde makine üretim kapasitesine sahip tesisleri bulunan Kaban Makine sürekli olarak bünyesinde barındırdığı AR-GE departmanına yatırımlarını ve projelerini geliştirmeye devam ettirmektedir.

Kaban Makina İletişim Bilgileri
Adres; Hadımköy Atatürk Sanayi Bölgesi, Ömerli Mahallesi 75.Yıl Caddesi, Uzunçayır Sokak No: 12 P.K. 34555 Arnavutköy – İstanbul

Kaban Makina Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kaban Makina firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kaban Makina insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ