İzmir Evlere Ek İş İmkanı Veren Firmalar

Sayfamızda yer alan ek iş ilanlarına başvuru yapabilir ya da ek iş talebi yapabilirsiniz. Ayrıca firmalar da sayfamıza ek iş ilanlarını bırakabilirler. Üniversite mezunları ya da öğrenciler makale yazarak para kazanabilir. Bilgisayarı iyi derecede kullananlar makale yazma işi ile ek bütçeler yapabilirler. Makale yazmak isteyenler de yorumlar bölümüne isim, eğitim durumu, yabancı dil seviyesini belirterek başvuru yapabilirler.

İzmir Hakkında Genel Bilgiler
Bir liman kenti olan İzmir’de, birçok hammadde kaynağının yer alması ve ulaşımın yeterli olması gibi sebepler sanayinin her geçen gün biraz daha gelişmesine olanak tanımaktadır. Marmara Bölgesinden sonra sanayi bakımından en gelişmiş il olan İzmir, önemli bir ihracat limanıdır da aynı zamanda. İmalat sanayisinde ise 3. büyük ilimizdir.

Sahip olduğu doğal güzellikler ve tarihi zenginliği ile önemli bir turizm bölgesi olan İzmir, yeteri kadar konaklama tesislerine de sahiptir. Önemli arkeolojik değerlere sahip olan İzmir’in birçok kıyısında turistik tesisleri yer almaktadır. Her sene birçok yabancı turist bu güzellikleri görebilmek adına bölgeyi ziyaret etmekte ve bu da önemli bir turizm kaynağı yaratmaktadır. Sıcak maden suları bakımından da çok zengin bir bölgemizdir.

Yüksek bir eğitim seviyesine sahip olan İzmir, ülke ekonomisine ciddi anlamda bir katkı sağlamaktadır. İzmir’de yer alan eğitim kurumları da bu anlamda yeterli donanıma sahip bireyler yetiştirmektedir. Birçok farklı alanda potansiyele sahip olan bu ilimiz, çalışanlara farklı iş imkânları sunmaktadır.İzmir Ekonomisi
Çok yönlü bir ekonomiye sahip olan bu bölgenin ekonomisi turizm, tarım, sanayi ve ticarete dayanmaktadır. Toprağının çok verimli olması sebebi ile nüfusun neredeyse yarısı tarım ile uğraşmaktadır. Senede 2 ya da 3 kez ürün alınabilir. Maden bakımından da İzmir çok zengin bir kenttir. Yalnız çıkarılan madenlerin bir kısmı işlenebilmektedir.

Topraklarının neredeyse yarısı ormanlardan oluşan bu bölge, yeterli miktarda reçine ve sanayi odunu üretebilecek kapasiteye sahiptir. Kara, hava, deniz ve demiryolu ulaşımlarına sahip olan İzmir, çok daha kısa sürede bölgeye ulaşımı mümkün kılmıştır. İhracatın %20 den fazla İzmir üzerinde gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin her bölgesine bağlantısı olan İzmir’in kendi ilçelerine ulaşımı da oldukça kolay ve rahattır. Ayrıca demiryolu ulaşımı ilk İzmir’de gerçekleştirilmiştir.

İzmir’de en çok yetişen meyve ve sebzelerden bazıları karpuz, patates, üzüm, kavun, buğday, zeytin, incir, pamuktur. Tütün üretimi eskisine oranla önemini yitirmiştir. Hayvancılıkta bu bölgede önemli bir yere sahiptir. Hayvancılıkta daha çok küçükbaş olarak koyun yetiştirilmektedir. Bunun dışında arıcılık ve balıkçılık ta önemli bir geçim kaynağıdır.

İzmir’de Evden Yapılabilecek İşler
Medya ve reklam sektöründe evden internet aracılığı ile çalışılabilir. Yine internet ile bir sürü sektörden iş bulma fırsatını İzmir şehri kendi sakinlerine sunmaktadır. Gelişmiş bir şehir olmanın avantajı İzmir’de yaşanmaktadır.

Ek İş Arayanlar ve Ek İş Verenler İçin Talep Formları

Ek iş arayanların dolduracağı form: İş talep formu
Ek iş veren firmaların dolduracağı form: Ek iş verme formu

Ek İş Arayanlar; Yukarıda yer alan iş talep formunu doldurarak yapacağınız ek iş türlerini, yaşadığınız yeri ve diğer bilgileri doldurabilirsiniz. Bulunduğunuz bölge de ek iş talebi oluştuğunda size e-mail ile geri dönüş yapılacaktır.

Ek İş Veren Firmalar; Yukarıda yer alan ek iş verme formunu doldurarak belirttiğiniz bölgelerde ek iş arayanlara iş imkanı sunabilirsiniz ya da alt kısımda yer alan ilanlardan uygun olanlara ek iş imkanı sunabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme; İş talep ve iş verme formlarını düzgün bir şekilde doldurunuz. Bize göndereceğiniz talep formları editörlerimiz tarafından incelenecek ve uygun görülmesi durumunda işleme sokulacaktır. Ek iş arayanlardan ya da ek iş verenlerden hiçbir şekilde ücret talep edilmeyecektir.

İzmir Aktif Ek İş İlanları
İşveren:
isvepara.net Ek İş Tanımı: Makale Yazımı Bölge: Tüm Türkiye Eğitim: Üniversite (ek işe başvur)

İzmir Ek İş Talepleri
İsim: Elif Yıldız Referans No: 102 (ek iş imkanı ver)
İzmir merkezde öğrenci olarak yaşıyorum. Evde 2 kız arkadaşım daha var. Güzel bir iş olursa beraber yapabiliriz. Makale yazma işi de yapıyoruz, başvurumuzu yaptık. Bunun dışındaki işler içinde görüşebiliriz. Firmalar bizimle iletişim kurabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ