İyaş Park AVM İş Başvurusu

Isparta Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla 1997 yılı başlarında birbirine güvenen ve girişimci ruha sahip 10 arkadaşın bir araya gelmesiyle kurulan İYAŞ firması, küçük tasarruflarla büyük yatırımlar yapmış, artan ortak sayısına paralel olarak her geçen gün daha büyük bir firma haline gelebilmek için faaliyetler göstermiştir. Geçen süreçte bölgedeki AVM eksikliğinin farkına varan firma Isparta ve çevresine en kaliteli hizmeti verebilmek için harekete geçti. Böylelikle İyaş Park alışveriş ve yaşam merkezinin kurulma çalışmaları başladı. 15 ay gibi bir süre boyunca süren inşaat ve mimari dekorasyon çalışmalarından sonra 29 Ocak 2010 tarihinde İyaş Park AVM Isparta ve çevre halkına hizmet vermeye başlamıştır. 50 bin metre kare kapalı alana sahip olan İyaş Park AVM isdihtam açısından da bölge halkına avantajlar sunmaktadır.

Türkiye’nin ve dünyanın lider birçok markasını bünyesinde toparlayan İyaşpark firması misyonunu, koşulsuz ve sınırsız müşteri memnuniyetini uygulamak ve benimsemek, kendini sürekli geliştirme, tavizsiz kalite, müşteri odaklı yaklaşım ilkeleri olarak benimsemiştir. İyaşpark vizyonunu ülke genelinde yaygın hizmet ağına sahip bir kurum haline gelmek, sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmak, sektöründe ürün kalitesi ve verdiği hizmetler noktasında en üst düzey marka haline gelmek olarak belirlemiştir. İyaşpark AVM’nin ilkeleri, vizyon ve misyonları doğrultusunda hizmet verdiği bölgede standartları yükseltmek, ekonomik, güvenilir, saygın ve kaliteli bir firma olma prensiplerinden taviz vermeyen bir firma olarak, bölgedeki liderliğini sürdürmektir.

İyaş Park AVM İletişim Bilgileri
Adres; Süleyman Demirel Bulvarı Bahçelievler Mh. 156. Cd. No:3 Isparta

İyaş Park AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İyaş Park Alışveriş Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. İyaş Park AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ