İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İş Başvurusu

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları eğitim serüvenine 2000 yılında başlamıştır. İlk olarak eğitime başlanan okulun adı ise Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu’dur. Anaokulu faaliyetleri uzun bir süre yürütüldükten sonra 2001 senesinde ilköğretim okulu da açılmıştır. Bu sayede çocukların birbiri ile kaynaşması daha kolay olmuştur. İlköğretim okulu ilk açıldığı senelerde ayrı bir eğitim binasına sahip değildi. Bu nedenle eğitimini bir süre anaokulu binasında sürdürmüştür. Daha sonra ilköğretim için ayrı bir bina tahsis edilmiştir ve 2002-2003 eğitim öğretim yılında bu bina faaliyete geçmiştir. İlköğretim okulunun adı da Özel Dr. Natuk Birkan İlköğretim Okulu olmuştur. Sonrasında 2005-2006 eğitim öğretim yılında Özel Ekrem Elginkan Lisesi adı verilen lise de eğitim vermeye başlamıştır. Bu okulların tamamının kuruculuğunu üstlenen kişi Prof. Dr. Gülsün Sağlamer’dir.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İstanbul’da toplam 4 farklı yerde eğitim vermektedir. İlk defa şehir dışında açılan okul ise İzmir’dedir. İzmir’de İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları’ndan birisinin açılması için NESAN Şirketler Grubu destek olmuştur. İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları günümüzde 5 farklı okul müdürlüğü tarafından yönetilmektedir. Bu müdürlüklerin hepsi Kültürel A.Ş denetimi altındadır. Ayrıca binaların neredeyse tamamı çağdaş bir anlayış ve teknoloji ile inşa edilmiştir. Öğrenciler ve velilerin İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları hakkındaki görüşleri de oldukça olumludur. Siz de İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları hakkında bilgi edinmek için İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İletişim Bilgileri
Adres; İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu Maslak Sarıyer / İSTANBUL

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Kariyer Olanakları
Kurum insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları kurumunda kariyer yapabilirsiniz. İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ