İSTAŞ İş Başvurusu

1986 yılında faaliyetlerine termik santraller, kombine çevrim enerji santralleri, petrokimya tesisi, çimento fabrikası, şeker fabrikası, maden işletme tesisi ve savunma sanayi projeleri ile başlayan İSTAŞ, günümüzde dev bir güce sahip olan yerli kuruluşlara arasın boy göstermektedir. Büyük bir sermaye ile girişimlerde bulunan İSTAŞ, bu doğrultuda 30’yıldan fazla oluşan bilgi ve birikim tecrübeleri ile gerek yurtiçi gerek yurtdışı faaliyetleri ile endüstriyel tesis imalatı, kurulum ve servis hizmetleriyle birlikte sunmuş olduğu kaliteli işleyiş potansiyeli ile yoluna devam etmektedir. Aynı zaman’da profesyonel yaklaşımları ile iş güvenliği alanda da büyük başarılara imza atmış bir marka olarak faaliyetlerini son sürat devam ettirmektedir.

Enerji alanında göstermiş olduğu performans ile 9.000 MW değerine erişen İSTAŞ, bunun yanı sıra kombine çevrim santralleri, 5 petrokimya tesisi, termik santraller, 8 şeker fabrikası, 5 maden işletme tesisi, 11 çimento fabrikası, 2 savunma sanayi projesi ile birlikte 2.000.000 m2 alana sahip izolasyon uygulaması ile birlikte büyük bir hacim sağlamaktadır. HRSG modülleri, çelik konstrüksiyon, eşanjörler, endüstriyel baca ve tesis ham kurulumları üzerine 8.500 tona yaklaşan dev bir hacimle başarılı bir performans sergilemektedir. Türkiye’nin endüstriyel alanında ki büyük başarıları sayesinde sektörün lider hakimi olmuş ve bu doğrultuda oldukça kaliteli bir performans sergilemiştir. Binlerce insana istihdam sağlayan marka aynı zamanda ülke ekonomisine de büyük katkılarda bulunmuştur.

İSTAŞ İletişim Bilgileri
Adres; Ceyhun Atuf Kansu Cad. No:145/14 Balgat / ANKARA

İSTAŞ Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İSTAŞ firmasında kariyer yapabilirsiniz. İSTAŞ insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ