İstanbul Gelişim Üniversitesi İş Başvurusu

2008 yılında “Gelişim Kültür Sağlık ve Sosyal Hizmet Vakfı” tarafından geliştirilen ve projelendirilen İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu girişimlerinde bulunarak yasalar çerçevesinde kurulması talep edilmiştir. Akabinde Milli Eğitim Bakanlığının 08/07/2008 tarih çerçeveli ve 17261 sayılı yazısınca, Bakanlar Kurulunun 14/07/2008 tarihli 2547 sayılı kanununun Ek 2’nci maddesine dayanaraktan Meslek Yüksekokulunun kurulmasında hiçbir mani olmaksızın bu tarihler içerisinde kurularak Eğitim ve Öğretim faaliyetlerini başlatmıştır. Kurulduğu günden bu yana bir vakıf üniversitesi olarak öğretimlerine devam eden İstanbul Gelişim Üniversitesi, bu doğrultuda gelecek nesillerin daha iyi bir eğitim ve olanaklara yönelik çalışmalar göstermektedirler.

Meslek yüksekokulu daha sonrasında ise 17/02/2011 tarihince 6114 sayılı kanunlara dayanaraktan “İstanbul Gelişim Üniversitesi” adı altında kurulmuş, eğitim ve öğretim faaliyetlerine ise 2015-2016 dönemlerinde başlamıştır. Bu faaliyetleri içerisinde göstermiş oldukları başarı çerçevesince 3 fakülte, 3 enstitü, 4 Yüksekokul ve 1 meslek yüksek okul olmak üzere farklı eğitim alanlarıyla başarılı bir şekilde eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Modern iç dekorasyon ve ileri teknoloji son modern ürünler ile daima öğrencilerin daha iyi bir eğitim alarak geleceğe hazırlanmalarını sağlayan İstanbul Gelişim Üniversitesi son 5 yıllık işleyiş çerçevesinde büyük bir yol kat ederek ilk mezunlarını da vermiştir. Kurulduğu günden bu yana vakıf hayatından tutun üniversite alanlarına taşan kaliteli ve güvenli eğitim tek adresi olarak hizmetlerine başarılı bir biçimde devam etmektedir.

İstanbul Gelişim Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Cihangir mah. Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

İstanbul Gelişim Üniversitesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Gelişim Üniversitesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Gelişim Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ