İstanbul FM İş Başvurusu

İstanbul FM, Türkiye’nin mülkiyeti altında ulusal bir radyo istasyonu olarak 1995 senesinde kurulmuş ve günümüze kadar faaliyetlerine halen devam eden bir radyo istasyonudur. Radyo’nun tür olarak daha çok pop müziği üzerine yayın yapması birçok kişiyi tutkunu haline getirmiş ve aynı zaman’da İstanbul halkının yıllardır değişmeyen frekansı haline gelmiştir. 88.6 frekansı üzerinden Türkiye’nin ilk özel radyosu olarak yayına giren İstanbul FM, daha öncelerinde 106.0 frekansı üzerinden yayın hayatına başlayarak büyük bir kitle yakalamıştır.

Uzun yıllar boyunca 106.0 frekansı üzerinden İstanbul dahil olmak üzere tüm Türkiye’de en çok dinlenilen radyolar arasında yerini almış ve popülerliğini yıllar boyunca korumuştur. Akabinde oluşan anlaşmazlıklar üzerine radyonun tüm Türkiye geneli halk mülkiyeti PAL FM’e devredilerek yayınına günümüzde de olduğu üzere 88.6 frekansı üzerinden sürdürmeye devam etmiştir. Sabri Demirdöğen tarafından devralınan İstanbul FM, Demirdöğen Şirketler Grubu bünyesine dahil olarak yayınına tüm kalitesi ve hızıyla devam etmiştir.

“Gençliğin Radyosu” sloganıyla ilkeleri doğrultusunda başarılı bir performans grafiği sergileyen İstanbul FM, yıllarca kalitesinden ödün vermeden tüm işleyiş faaliyetlerini başarılı bir biçimde yerine getirmiş ve aynı zaman’da birçok farklı projede yer almıştır. Genellikle Türkçe Pop Müzik ağırlıklı sunum yapan İstanbul FM, her ne kadar gençliğe hitaben sloganlar doğrultsa da günümüzde birçok farklı yaşlara sahip insan radyonun tutkunu olmuş bulunmakta.

İstanbul FM İletişim Bilgileri
Adres; Küçük Çamlıca Caddesi Şehit Serhat Emre Sokak No:31 İstanbul FM 34696 Üsküdar / İstanbulİstanbul FM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul FM’de kariyer yapabilirsiniz. İstanbul FM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ