İstanbul Enerji İş Başvurusu

İstanbul Enerji ilk olarak petrol ve petrol ürünleri üzerine 1962 yılında BEL-PET adıyla İstanbul Belediyesi ile yapılan adi ortaklık üzerine kurulmuş olup, iç pazara yönelen bir şirket olmuştur. Türkiye’de yer alan yabancı kökenli büyük petrol ofislerinin yanında zayıf bir dereceye sahip olan BEL-PET, ilk hedeflerinin öncelikli olarak yurt içi piyasasında kendilerini geliştirerek büyük bir hacme sahip olmak ve bu büyük yabancı markalarla aynı seviyeye ulaşmaktı. İç pazarında yeni bir açılım yapmayı planlayan BEL-PET bu doğrultuda 12 farklı akaryakıt istasyonu ile kuruluşunu ilan ederek faaliyetlerine başlamıştır. Günden güne büyüme evresine geçen marka, Türkiye’nin petrol ve petrol ürünleri üzerine hizmetlerini genişletmeye başlamıştır.

BEL-PET hisse senetlerinin petrol alanına dayalı hizmetlerinin tamamını İstanbul Asfalt Fabrikaları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ve İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi tarafından alınmasıyla Limited şirketine dönüştürülmüş ve petrol faaliyetlerinin tümü İBB kuruluşuna devri yapılmıştır. Kuruldukları günden bu yana kaliteli ve özverili bir çalışma sergileyen şirket Tüm Türkiye sınırlarında yer alarak büyük bir başarı elde etmiş ve günümüze kadar işleyiş potansiyel hacmi yüksek bir şirket kıvamına gelmiştir. Türkiye’ye petrol alanında yerli sermaye ve yerli kuruluş niteliği ile başlayan şirket bünyesinde büyük gelişmeler sağlamış olup, birçok kişiye de istihdam sağlayarak ülke ekonomisine büyük katkılarda bulunan dev bir marka rolünü üstlenmiştir.

İstanbul Enerji İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM) Blokları A2 Blok No:10 Kat:17 Ofis No: 467 Yeşilköy / İSTANBUL

İstanbul Enerji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Enerji firmasında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Enerji insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ