İstanbul Cerrahi İş Başvurusu

“İnsan Sağlığına Değer Vermek” ilkesiyle sağlık alanına dayalı işleyişleri için 1998 senesinde faaliyetlerine başlayan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu alanında tamamen uzman ve güçlü bir doktor kadrosu ile aynı zaman’da geniş bir faktöre sahip misyon değerleri neticesinde İstanbul şehrinin tam kalbinde faaliyetlerine başlayarak sürekli büyüme evresine giren bir sağlık kuruluşudur. Hedefleri gereğince kuruldukları günden bu yana insan sağlığı üzerine göstermiş oldukları faaliyetlere dayalı olarak hastalarının daha sağlık bir biçimde huzurlu ve mutlu bir halde taburcu olmalarını istemidir.

Sağlık alanında toplumsal oluşumlara öncülük ederek büyük bir başarı süksesi yaratan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu,birçok farklı tıbbi bölüme dayalı sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye’de yer alan birçok sağlık kuruluşuna nazaran tam donanımlı bir altyapıya sahip olan İstanbul Cerrahi, bu alana dayalı check-up merkezi sayesinde birçok kişide hastalıkların henüz baş kaldırmamasından evvel müdahale ederek sağlıklı çözümler üretmektedir.

İstanbul Cerrahi Fulya Hastanesi’nde yer alan uzman ve alanında tecrübeli doktor kadrosu ile profesyonel sağlık ekibi bünyesinde gerçekleştirilen muayene ve ameliyatların tümü başarılı bir biçimde yapılmaktadır. Hastane bünyesinde bulunan tam donanımlı 78 yataklı hasta yatağı ve medikal alanları, 5 farklı ameliyathane, 32 branş üzerinden konforlu, dinamik, tecrübeli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. Standartların üzerinde bir sağlık hizmet sunan İstanbul Cerrahi, aynı zamanda bünyesinde barındırdığı profesyonel personel kadrosunun yanı sıra sürekli personel alımları yapmaktadır.

İstanbul Cerrahi İletişim Bilgileri
Adres; Ferah Sokak No:22 P.K.: 34365 Nişantaşı / İstanbulİstanbul Cerrahi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Cerrahi Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Cerrahi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ