Anasayfa / Ek İşler Ocak 14, 2017

Isparta Ek İş İlanları

Isparta’da yapılabilecek ek iş imkanlarından bahsediyoruz. Ayrıca haberimizin sonunda ek iş başvurusu yapabileceğiniz ilanlar bulunmaktadır. Öncelikle Isparta hakkında genel bilgiler sunalım.

Isparta Hakkında; Isparta oldukça soğuk bir iklime sahiptir. Bu nedenle tarım çok fazla gelişememiştir. Jeolojik yapısı bakımından dağlar kıyıya paralel uzandığı için kıyı ilişkileri de gelişememiştir. Bu nedenle ticarette tam anlamı ile gelişmiş sayılamaz.

Isparta halkı genellikle hizmet sektöründe yer almaktadır. Ancak eskimeye yüz tutmuş önemli bir meslek olan dokumacılık Isparta’da hala devam etmektedir. Özellikle kilim dokumacılığını şu anda hala devam ettiren nadir bir il konumundadır. Ayrıca Gül üzerinden de önemli bir gelir elde etmektedir. Gül lokumları, gül kokuları, gül kokulu çeşitli nesneler Isparta halkının ilgilendiği gelir kaynakları arasındadır.

Isparta’nın Ekonomisi
Isparta ekonomisi genellikle hizmet sektörü üzerine gelişmiştir. Üretim konusunda da gül üretimi ülkemizde birinci sıradadır. Gül üretimi maalesef geç farkına varılmıştır. Gül üretiminin tanıtılması konusunda 9. Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel’in büyük katkısı vardır. Isparta ili sanayi bakımından çok fazla gelişmemiştir. Üretim tarım üzerinden sağlandığı için sanayisi çok az gelişmekle birlikte sınırlı sayıda beton ve maden sanayisi gelişme göstermektedir.Isparta’da Evde Yapılabilecek İşler
Evden Sabun Yapma: Evden sabun yaparak gelir elde edebilirsiniz. Isparta da gül esansları yoğun olduğu için bu işi daha kolay ve etkili yapabilirsiniz. Eğlenceli sabun kalıpları sayesinde bu iş çok pratik! Böylece ciddi gelirler elde etmeniz mümkün!

Evde Hayvan Bakarak Para Kazanma
Isparta halkı hizmet sektöründe çalıştığı için belirli saatler arasında hayvanlarını emanet edebileceği güvenli bir yer aramaktadır. Hayvanların bakıma ihtiyacı var ve onlara bakabileceğinize inanıyorsanız ve hayvanları gerçekten seviyorsanız bu iş tam size göre! Eğer sizde hayvanları seviyorsanız onlara ev sahipliği yapabilirsiniz. Bu nedenle hem eğlenebilir, hem de eğlenerek, kolayca gelir elde edebilirsiniz!

Aktif Ek İş İlanları
– Evde makale yazarak para kazanmak isteyenler buraya tıklayarak ek iş başvurusu yapabilirler.

Not: Isparta’da ek iş imkanı olduğunda alt kısımda yorumlar bölümünde vermiş olduğunuz e-posta adresine editörlerimiz tarafından mail atılacaktır.Konu İle İlgili Görseller
Isparta Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. Münüre sarıdaş Aralık 27, 2015

  Bende is ariyorum evde yapmak İcin imkanim var

 2. Emine Şubat 11, 2016

  Bana da ulaşırsanız çok sevinirim.

 3. tenzile Şubat 14, 2016

  lspartada oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. El becerime güveniyorum. Önceden de yapmişligim vardir. Cevabinizi bekliyorum.

 4. Seyma Nisan 28, 2016

  Ek iş arıyorum. El becerime ve hayal gücüme guveniyorum. Isparta’da öğrenciyim ve bu ek işe ihtiyacım var.

Yorum Yap