İşnet İş Başvurusu

1999 yılında kurulan ve 20 yıla yakın süredir hizmet sunan İşnet bir Türkiye İş Bankası iştiraki olup merkezi İstanbul’ dadır. Koordinatörlüğü bulunan Ankara ile birlikte iki noktada sistemi yürümektedir. İşnet, internete bağlı olan müşteri sayısını artırıcı bir sistemi amaçlamaktadır. 2004 yılında ses hizmetleri için lisans alan İşnet, 81 ilin tamamında POP noktası olan bir hizmet ağı ile Yeni Nesil Telekom Operatör olarak Türkiye de ilk ve tektir. İşnet faaliyetleri arasında ses, veri merkezi, ,internet, sanal ağ – vpn, BT çözümleri ve E – fatura hizmetleri yer almaktadır. Yaklaşık 200 kişinin istihdam edildiği İşnet, İstanbul yerleşkesinde TÜRKSAT, İntel sat, Eutelsat ve Hub altyapıları sayesinde uydu üzerinden geniş bir banda sahip olup hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu teknolojik altyapısı ile her türlü data aktarımı sağlamak isteyen ve data iletişim kurmak isteyen firmalar için bir çözüm olan İşnet ile sesli iletişim, veri aktarımı ve arşivi, internet bağlantıları, sanal ağ bağlantıları, vpn sistemleri, BT çözümleri ve E – fatura hizmetlerini hiçbir kesinti yaşamadan güvenli bir şekilde sürdüreceğin bir sistemi sizlere sağlayacaktır.

İşnet insan kaynakları ve personel istihdamı
– İşnet bünyesinde bilgisayar mühendisi, bilgisayar teknisyeni, bilgisayar bilimleri, bilgisayar programcılığı gibi bölümlerden mezun olan kişiler istihdam edilmektedir.
– İşnet elektrik ve elektronik mühendisi, elektronik teknisyen ve teknikeri istihdam etmektedir.
– İşnet bünyesinde endüstri mühendisi olarak çalışabileceğiniz gibi orta ve üst düzey yönetici olabilirsiniz.
– Muhasebe, güvenlik gibi idari ve genel hizmetleri sürdürecek görevlerin yanı sıra hizmetli kadrosunda da bazı personel istihdamı mümkündür.
– İşnet bünyesinde teknisyen, tekniker ve bilgisayar konusunda kendini kanıtlayacak her türlü bilgi sahibi bireyin istihdam edilmesi son derece kolaydır. Bir hacker iseniz hemen İşnet bünyesine dâhil olabilir ve İşnet ailesinden bir çalışan olabilirsiniz.

İşnet İletişim Bilgileri
Adres; Kore Şehitleri Cd. Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sk. No:5 Zincirlikuyu Şişli 34394 İstanbul

İşnet Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İşnet firmasında kariyer yapabilirsiniz. İşnet insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ