İşbir Yatak İş Başvurusu

İşbir yatak 1968 yılında kurulmuş, 40 yıla yakın süredir İşbir Holding ailesine dâhil bir şirket olarak 350.000 metre kare üretim tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir. İşbir sentetik dokuma, İşbir optik, İşbir pazarlama ve İşbir sünger ile birlikte bu holdingin bir şirketi olan İşbir yatak, hammaddesi de İşbir Holding tarafından tedarik edilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır. İşbir yatak Quallofil Allerben teknolojisi kullanarak yataklarda anti stress etkisi uygulamakta ve Lavanta kokmalarını sağlayarak nano teknolojisi ile atsaçı yatak, Hindistan cevizi özlü yatak ve sporcular için nem tutmayan özel yataklar üretmektedir. İşbir yatak bünyesinde 500 kişi çalıştırmakta olup bu holding çalışanlarının % 17’ si etmektedir. İşbir yatak Holding’ in toplam % 35 cirosuna sahip olup toplam 50 Milyon TL ciroya sahiptir ve bu Ciro, % 15 ihracat rakamladır. İşbir yatak; Almanya, İngiltere, Suudi Arabistan, Yunanistan gibi Asya ve Avrupa ülkelerinin 25’ ine İşbir Bedding adı altından ihracat yaparak Türk markası ile tanıştırmaktadır. İşbir yatak 1915 de kurulan ISPA ( Uluslararası Uyku Ürünleri Birliği ) kuruluşuna üyedir.

İşbir yatak isbiryatak.com web sayfası ile müşterilerine ve yatak tutkunlarına hizmet vermekte olup insan kaynakları sayfasında çalışma prensipleri, personel istihdamı gibi konularda bilgiler paylaşmaktadır. İdari ve genel hizmetler sınıfında personel istihdamı yapan üretim tesisinde işçi ağırlıklı bir istihdam şekli bulunmakta olup ayrıca elektronik, makine, endüstri mühendisleri ile teknisyen ve tekniker de bulundurmaktadır. Daha fazla operatör, işçi, şoför ve genel hizmetler personeli çalıştıran İşbir yatak güvenlik görevlisi, bekçi ve temizlik personelleri de çalıştırmaktadır. Orta kademeli yöneticisi sınıfında işletme iktisat gibi idari personel istihdamı yapan şirketin ayrıca bilgisayar ve elektrik mühendisi istihdamı da söz konusudur.

İşbir Yatak İletişim Bilgileri
Adres; Esenboğa Yolu 22. Km Çubuk Ayrımı Akyurt Ankara

İşbir Yatak Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İşbir Yatak firmasında kariyer yapabilirsiniz. İşbir Yatak insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ