İsabet Okulları İş Başvurusu

Özel İsabet Okulları doğru mekanda, doğru zamanda ve doğru yöntemle isabetli adımlar atmaya var mısınız? Sloganıyla yola çıkıyor. Dünyayı yeniden tanımlayan eğitim ve öğretim sistemiyle, alanında uzmanlaşmış kadrolarıyla yeni bir okul sezonuna merhaba diyen İsabet Okulları, yenilenmiş yüzüyle en yeni okulunu Çekmeköy’de açıyor. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzakta olan Çekmeköy İsabet Okulları, tabiatla iç içe, teknolojik araç ve gereçlerle donatılmış modern bir ilkokul binasına ve ortaokul binasına sahip. Öğrencilerin duygusal, zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimini en uygun biçimde destekleyen İsabet Okulları, ideal bir öğrenme ortamını öğrencilere sunmaktadır. İsabet Okulları, eğitim sisteminin sürekli değiştiğinin buna karşın beklentilerin değişmediğinin ve asla değişmeyeceğinin bilincinde hareket etmektedir. Bireysel hedeflemeyle öğrencilerin kendi başarılarıyla yarıştığı ve tam öğrenmenin sağlandığı İsabet Öğrenme Modelini sunmaktadır.

Karakter eğitimine ayrıca önem veren İsabet Okulları, önce öğrencinin kendisine ve ailesine sevgi ve saygı gösteren, sonra vatanına ve milletine faydalı, sabrı ve şükrü bilen, sağlam, inançlı, karakterli liderler yetiştirmeyi hedeflemektedir. İsabet Okulları, kimliğin oluşumunda sosyal yaşamın etkileri göz ardı etmeden, bireylerin tüm gelişim alanları dikkate alınarak farklı birçok alanda kişilere özel sosyal faaliyetler düzenlemektedir. Başarı dinamiklerine hareketlilik kazandıran profesyonel Rehberlik servisiyle öğrencilerin gerçek performanslarını ortaya çıkaran okul, öğrencinin elde edebileceği en iyi başarıya ulaşmasını sağlamaktadır. Okul, veli ve öğretmen işbirliğiyle tüm velilerin eğitsel önerilerini önemseyen İsabet Okulları, velilerle etkin bir iletişim ağı oluşturarak sevgi, birlik ve beraberlikle yoğrulmuş bir yaşamı öğrencilerine sunmaktadır.

İsabet Okulları İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Mah. Atlas Sok. No:15 Çekmeköy / İstanbul

İsabet Okulları Kariyer Olanakları
Kurumun insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İsabet Okullarında kariyer yapabilirsiniz. İsabet Okulları insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ