İrfan Home İş Başvurusu

İrfan Home 1966 yılında kuruluşun bugünkü Onursal Başkanı İrfan KODALOĞLU tarafından kurulmuş ve günümüze kadar büyük bir yükseliş ile faaliyetlerini sürdürerek üstün başarılara imza atmıştır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde çalışmalarını devam ettiren İrfan Home, her daim kalite güvencesini müşterilerine sunarak daimi olarak dinamik ve iş potansiyeli yüksek çalışmalara imza atmıştır. Sektörün öncü liderlerinden biri olarak yarım asırlık tecrübelerine dayanarak daima müşterilerine en uygun fiyatlarla en iyi ürünleri sunarak günümüze kadar başarılı bir işleyiş gösteren marka, gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Müşterilerinin memnuniyetini her zaman en üst safhada tutan İrfan Home, buna dayalı olarak müşterilerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda mağazalarında bulundurduğu ürünler ile hizmetlerini üstün bir başarıyla sergilemektedir. Avcılar’da yer alan 12.000 m2’lik tek katlı dev mağazalarında bir evin ihtiyaçlarını karşılayacak tüm ürünleri barındırmaktadır. Mağaza bünyesinde zücaciye, mobilya, ev tekstili, elektrikli ev aletleri, elektronik, aksesuar, ev dekorasyon ürünleri, halı ve perdeler, yatak baza grupları ve daha birçok alana dayalı kişisel ve ev üzerine satışı gerçekleştirilen ürünler yer almaktadır. Her zevke ve her isteğe uygun 100.000’den fazla ürün çeşitliliğine sahip olan İrfan Home, yeni evlenecek olan çiftlere özel olarak ta birbirinden harika ürün paketleri hazırlayarak ülke ekonomisini canlandıracak ve her evin güzel olmasını sağlayacak projelere imza atmaktadır.

İrfan Home İletişim Bilgileri
Adres; Londra Asfaltı No: 189 Avcılar, İstanbul

İrfan Home Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İrfan Home firmasında kariyer yapabilirsiniz. İrfan Home insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ