İpsos KMG İş Başvurusu

Dünya’da yer alan örnekleme bazlı pazarlama araştırmalarına dayalı olarak kurulan İpsos KMG, bu alanda ülkemizin lider şirketi olarak faaliyetlerine 9 Kasım 2010 yılında başlamıştır. Küçük pazarların yanı sıra büyük pazarların tümünde aktif olarak faal durumda olan İpsos KMG, sürekli olarak pazarın içerisinde bulunan müşterilere ve bu bünyede yer almak isteyen birçok kuruluşa yardımcı olmaktadır. Günümüz dünyasında yer alan tüm başarılı markaların ne zaman kurulduklarını, iş potansiyellerini, performans faktörlerini ve diğer tüm önemli bilgilerini araştırmalar neticesinde baz ederek müşterilerine uygulamalı olarak kullanmaktadır. Birçok büyük referansa sahipliği ile bilinen İpsos KMG, bu doğrultuda tüm kalıcı ilişkilerin daimi kılınması adına faaliyetlerini başarılı ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir.

Aynı zaman’da Türkiye’nin ve dünyanın hemen tüm yörelerinde kamuoyunun nabzını, düşüncelerini ve isteklerini ölçerek bu durum üzerine çalışmalar sergilemektedir. Araştırma gereğine dayalı olarak faal bir durumda işleyiş gösteren İpsos KMG, bu doğrultuda istatistik verilerini bir araya getirerek var olan piyasa değerinin üzerine çıkma başarısını sağlayan potansiyeli yaratıp buna yol açacak aksiyonları göz önüne sürmektedirler. Kalıcı ve köreltici yargıları kendisi ile çalışmak isteyenlerin tamamen kafasından çıkararak, daha farklı düşüncelerle ve aynı zaman’da stratejik planlamalar neticesinde hareket geçilecek raporlamalar hazırlamaktadır. Tamamen uzman bir kadro tarafından sağlanan bu baz verileri profesyonel bir çatı altında değerlendirilerek harekete geçirilmektedir.

İpsos KMG İletişim Bilgileri
Adres; Centrum İş Merkezi Aydınevler Sanayi Cad. No:3 34854 Küçükyalı – İstanbul

İpsos KMG Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İpsos KMG firmasında kariyer yapabilirsiniz. İpsos KMG insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ