İpragaz İş Başvurusu

1961 yılında Eureka Metal Anonim Şirketi adıyla kurulan İpragaz, sektörde ilk tüp dolumunu gerçekleştiren firmadır. İzmit’in Yarımca ilçesinde Türkiye’deki ilk resmi sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) dolum istasyonlarını ve dolum tesisini faaliyete sokmuştur. 1966 yılında Eureka Metal, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığıyla birleşerek İpragaz Anonim Şirketi adını almıştır. 1992 yılı itibariyle özelleştirilen İpragaz, Fransız firması olan Primagaz bünyesine dahil olmuştur. 1999 yılında Primagaz’ın da dünyada yer alan en büyük LPG dağıtım firması olan Hollandalı SHV Energy tarafından satın alınmasından sonra İpragaz, SHV bünyesine katılmıştır.

28 ülkede faaliyetleri bulunan SHV Energy, 15 bin çalışanı olan ve 6 milyar Euroyu aşan cirosu ile milyonlarca tüketiciye LPG hizmeti vermektedir. SHV Energy 6 milyon tonluk satış hacmine sahiptir. Arkasındaki güçle Türkiye enerji sektöründe bir dev haline gelen İpragaz, 50 yılı aşkın tecrübesiyle ve gerçekleştirdiği tüm ilklerle Türkiye LPG gaz sektörünün öncü firmasıdır. Türkiye’de bulunan en büyük 25 firmanın arasında yer alan İpragaz, 1961 yılından itibaren Türk ekonomisine kattıklarıyla ve sağlamış olduğu istihdamlarla sektöründe lider firmadır. İpragaz’ın hala Türkiye genelinde 15 LPG Dolum Tesisi, 6 adet Tüp ve Emtia Deposu, 10 Tüplü Satış Müdürlüğü, 9 Dökme Satış Müdürlüğü, 7 Tüplü Satış Müdürlüğü, 6 Otogaz Satış Müdürlüğü, 5 Otogaz Satış Ofisi, 3 Dökme Satış Ofisi, 2 LPG Stoklama Terminaline sahiptir.

İpragaz İletişim Bilgileri
Adres; 19 Mayıs Cd. Nova Baran Plaza No: 4 Kat: 13-17 34360 Şişli – İstanbul

İpragaz Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İpragaz firmasında kariyer yapabilirsiniz. İpragaz insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ