İpeksaray AVM İş Başvurusu

Bir İpek Mobilya kuruluşu olan İpeksaray Alışveriş Merkezi, 13.05.2006 tarihinden itibaren 38 bin metre kare kapalı alanda faaliyet göstermektedir. İpeksaray AVM ve kuleleri bölgesel manada nezih, güvenli, çağdaş, kaliteli bir alışveriş, sosyal aktivite merkezidir. İpeksaray Alışveriş Merkezi bir alışveriş merkezinin ötesinden bir yaşam merkezi olarak faaliyet göstermektedir. İpeksaray AVM içerisinde ürün ve hizmetlerini yüksek bir hizmet kalitesiyle sunmakta olan, uluslar arası ve ulusal 50 mağaza, 4 dershane, 3 banka ve 10 stand bulunmaktadır. Ayrıca İpeksaray AVM’de 700 metre kare Planet Dans ve Spor Salonu, 300 metre kare alana kurulu çocuk oyun alanı ve büyük küçük demeden herkesin eğlenceli vakit geçirebileceği mekanlar bulunmaktadır.

İpeksaray AVM içerisinde 2 kafe, 1 servis restoran, 4 fast food alanı yer almaktadır. Restoran Türk ve Dünya mutfağının seçkin örneklerini sunan kaliteli ve nezih bir mekan olarak tasarlanmıştır. Restoran ve fast food alanlarında açık havadan faydalanmak isteyen müşteriler için teras alanları oluşturulmuştur. İpeksaray AVM’nin üzerinde bulunan kulelerde eğitim ve öğretim kuruluşları yer almaktadır. Aynı zamanda kulelerde banka şubeleri mevcuttur. Kayseri’de ilk açılan alışveriş merkezi olmanın sorumluluğunu taşıyan İpeksaray AVM, ilkleri hayata geçiren, yeni projelere ve etkinliklere misafirlik eden bir alışveriş merkezidir. İpeksaray AVM’de imza günleri, sanatsal sergiler, canlı müzik dinletileri, konserler, ramazan eğlenceleri, animasyon gösterileri, çocuk etkinlikleri, sağlıkla ilgili etkinlikler gibi birçok aktivite yapılmaktadır.

İpeksaray AVM İletişim Bilgileri
Adres; Kodaman Sokak No:49/A 34363 Nişantaşı İstanbul

İpeksaray AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İpeksaray Alışveriş Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. İpeksaray AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ