İncirliova Belediyesi İş Başvurusu

Aydın İncirliova Belediyesi personel alımı yapıyor mu? İncirliova Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Aydın’a bağlı antik bir şehir olan İncirliova ilçesi adından da anlaşılacağı üzere Türkiye’nin ve hatta dünyanın en güzel incirlerin yetiştiği verimli topraklara sahip bir ilçedir. Zamanında büyük devletlerin sürekli savaş halinde olduğu ve birçok medeniyete ev sahipliği yapan ilçe gerek tarihi gerek ise doğa manzaraları ile harika bir ilçe statüsüne sahip olmakta. 2015 TÜİK verilerine göre ilçede toplam yaşayan sayısı 47.475 kişi olmakta. Tarihi açıdan ele aldığımız ilçenin M.Ö. 13 yüzyıla kadar dayandığını görebilmek mümkün. Tarihi eser yapıların günümüze kadar korunarak gelmesi ve bazı parçaların müzelerde sergilenmesi tarihe ışık tutan en yeterli belge olarak görülmekte. Hitit İmparatorluğu’nun baş gösterdiği ilçe yerleşkesi zamanla Frigler, Lidyalılar, İonlar, Med İmparatorluğu, Persler ve Büyük İskender gibi büyük medeniyetler tarafından fethedilmiş ve günümüz Osmanlı İmparatorluğu’ndan Cumhuriyetimize miras kalmıştır.Ekonomik gelir kaynaklarında ilçenin genel olarak tarımsal alanlara yönelik faaliyet gösterildiği görülmekte. Halkın büyük bir kısmının elverişli araziler üzerinde tarımsal alanlara yönelik faaliyetler göstermesi özellikle de pamuk, tahıl, indir ve zeytin üretimlerinde ilçeyi oldukça meşhurlaştırmıştır. Küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği üzerine de oldukça iyi bir seyir gösteren halk bu düzeyde ilçe ekonomisini sağlamakta. Tüm bunların yanı sıra ilçenin iyi bir statüde olmasını sağlamak amacıyla her sene farklı alanlara yönelik İncirliova Belediyesi tarafından birçok kişiye istihdam sağlanmaktadır.

İncirliova Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan İncirliova Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

İncirliova Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ