İlsan İlaç İş Başvurusu

İlsan İlaç firması bir grup şirketi olup 2012 yılında kurulmuştur. 15 yıla yakın süredir faaliyet gösteren grupta ilaç endüstrisine yönelik faaliyetler sürdürülmektedir. Grup Farma bünyesinde olan İlsan İlaç, 3 farklı binada 3 bağımsız şirket olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Farmasötik, hijyen ürünleri ve lojistik konularında hizmet veren şirkette stratejik yatırımları ön planda tutarak oldukça yüksek kaliteli ürünleri karşılamaktadır. RSY İlsan ilaç ise 20015 yılında onkoloji ve biyobenzer ürünleri karşılamak amacı ile kurulan bir firmadır.

İlsan İlaç, tıbbi alet ve cihazların teknik temizlik dezenfeksiyonları, yer ve yüzey temizlik dezenfeksiyonları, el ve cilt antiseptikleri ile otomatik makineler için tıbbi alet temizleme ürünlerini imal etmekte ve sağlık sektörüne sunmaktadır. ARGE ve İzolasyon konusunda oldukça emin adımlar ile çalışmalarını sürdüren firmada Farmakim İlaç Kimya ve Gıda Lojistik ile farklı alanlarda da çözüm önerileri bulunmaktadır.

İlsan İlaç şirketinde teknisyen ve tekniker olarak çalışabilirsiniz. Laboratuvar sorumlusu, idari işler veya teknik işlerde hizmet verebilirsiniz. İlsan ilaç bünyesinde üst düzey yönetici olabileceğiniz gibi Endüstri mühendisi veya Sağlık personeli olarak rahatlıkla istihdam edilebilirsiniz. Personel rejiminde oldukça hassas olan İlsan İlaç kariyer yapmak isteyen azimli çalışkan ve bilinçli personellerin daha üst seviyelere çıkması ve sektörü daha iyi tanıması adına oldukça iyi bir fırsattır. İlsan İlaç şirketinde Ar-Ge sorumlusu olarak çalışabileceğiniz gibi özellikle kişisel eğitim ile gelişiminizin sağlanması için kurum içi eğitimler sıkça yaşanmaktadır.

İlsan İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Merve Mah. Uzungöl Cad. No: 4/A Yenidoğan Sancaktepe / İstanbulİlsan İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İlsan İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. İlsan İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ