İlci Holding İş Başvurusu

İlci Holding, 1986 yılında inşaat sektörün de faaliyetlerine başlayarak hızla büyüme yolun da ilerleme kaydetmiştir. İnşaat sektörün de güvenilir ve saygın firmalar arasına girmeyi başararak ülkenin kalkınması amacıyla faaliyetlerini sürdürmüştür. 1986 yılın da Muş ilin de Kolektif şirketi olan bir aile şirketi olarak kurulmuş, sektörde hızlı gelişmesi sayesin de Anonim şirketi ünvanlı almıştır. Sektördeki faaliyetlerine inşaat olarak başlayan firma, daha sonra alanlarını genişleterek beşi Anonim şirketi sekiz firmayı bünyesinde barındırarak şirketler gurubu haline gezmiştir. Sektörde ki faaliyetlerine ilk olarak bina yapımı ile başlayan firma, ilerleyen zamanlar da çoğunluğunu büyük su işleri yatırımlarının oluşturduğu, hem de ülkemize ekonomik olarak kazanç sağlayan ve iş olanakları sağlayan projeleri gerçekleştirmiştir.

İlci holding inşaat sektöründeki faaliyetleri nelerdir?
İlk kurulduğu yıllar da inşaat sektöründe faaliyet göstererek birçok yol kastetmiştir. Bina inşaatlarıyla başlayarak baraj inşaatları, tünel, otoyol ve köprüler, demiryolu, toplu konut, eğitim tesisleri, sağlık yapıları, askeri tesisler ve spor kompleksleri adı altında birçok projeye imzalarını atmışlardır. Sektörde bulunan öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Gıda sektöründeki faaliyetleri nelerdir?
İlci holding gıda sektöründe de oldukça başarılı olmuş, geleneksel tatları endüstri ve eğitimle bütünleştirerek farklı bir tarz yaratmıştır. İlci süt ürünleri Kırşehir ilimizin Çiçekdağı ilçesin de faaliyette bulunan İlci tarım hayvancılık biyogaz enerji sanayi bünyesinde bulunmaktadır ve 7 Temmuz 2011 tarihin de üretime başlamıştır. Kalite ve güveni kendine ilke edinerek doğal ve hijyenik ürünler yapmayı ve kalite standartlarını her zaman ön planda tutmayı sağlamıştır. Bu tesis kendilerine ait olan çiftlikler de yüksek verime sahip olan kaliteli hayvan ve kendilerine ait olan tarımsal alanlarla bitkisel üretime dayalı yem ve doğru beslenme teknikleriyle kaliteli süt üretimi yapmaktadır. Yoğurt, ayran, tereyağı, peynir süt gibi ürünleri üretmektedir.

Bunu dışın da turizm alanın da ad Ankara da bulunana İlci Residence hotelin de birçok faaliyeti vardır.
Madencilik sektöründe de traverten üretimleriyle ön plana çıkmışlardırİş olanakları
Harita mühendisliği
– Harita mühendisliği bölümünden mezun olmak
– Çok iyi derece de netcad, netpro ve autocad kullanabilmek
– İnşaat sektöründe alt yapı projelerin de 10 yıllık bir deneyim sahibi olmak
– En az 5 yıllık oda kayıt belgesi şartı vardır.

Yoğurt ustası
– Yoğurt-ayran üretimi ve paketlemesin de sorumluluk alabilecek
– İletişimde başarı ekiple çalışmaya yatkın
– Kalite yönetim sistemlerine uygun üretim yapabilecek
– Yoğurt- ayran üretimin de 5 yıllık deneyimli
– ISO 9001 ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi konusun da deneyimli
– Gelişmeleri takip eden araştırmacı
– Hijyene önem veren kişiler aranıyor.

İlci Holding İletişim Bilgileri
Adres; Birlik Mah. 415. Cad. 406. Sok. No: 11 G.O.P., Ankara

İlci Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İlci Holding’de kariyer yapabilirsiniz. İlci Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ