İder Mobilya İş Başvurusu

Ülkemizin mobilya sektöründeki eksikliklerini göz önünde bulundurarak 1988 yılında kurulan İder Mobilya, günümüze kadar sürdürdüğü 28 yıllık başarı öyküsü ile daima kaliteli bir performans sergileyerek yılların vermiş olduğu tecrübe doğrultusunda faaliyetlerine devam etmektedir. Yerli ve yabancı olmak üzere dünyanın en kaliteli markalarını bünyesinde barındıran İder Mobilya aynı zaman’da yenilikçi modern mobilya tasarımları ve aynı zaman’da uygun fiyatlarla sunulan ürünleri ile daima müşterilerinin yüzünü güldürmüş ve birçok şehirde müşteri kitlesine sahip olmuştur. Büyüme evresine geçerek Showroom kapasitesine ulaşan İder Mobilya ilk büyük mağazasını İstanbul’da 2003 senesinde açarak faaliyet hedeflerini güçlendirerek piyasada büyük bir konuma sahip olmuştur.

Yılların vermiş olduğu başarılar neticesinde tecrübelerine de dayanarak sürdürdükleri faaliyetler doğrultusunda müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan çalışmalara imza atan İder Mobilya, sürekli yenilikçi ve çağdaş anlayışı doğrultusunda yeni sezon ürünlerini kısa süre içerisinde müşterilerine sunarak başarı göstermektedir. Aynı zaman’da mobilya sektöründe kendi markası adı altında üretmiş olduğu kaliteli ürünler sayesinde günümüzde Türkiye’nin mobilya sektörüne yön veren firmaları arasında bulunması kendisine büyük bir unvan kazandırmıştır. Yüzlerce ev ürünü çeşitleri ile halkın hizmetinde yıllarca güler yüzlü personelleri ile hizmet sağlayan İder Mobilya birçok farklı şubesinde barınan çok sayıda personele de istihdam sağlamıştır. Sürekli yeni personel ihtiyacı duyan firma, belirli zamanlarda personel alımı yapmakta olup, aynı zaman’da ülke ekonomisine de büyük katkılarda bulunmaktadır.

İder Mobilya İletişim Bilgileri
Adres; Bostancı Yolu Caddesi, No. 86 Yukarı Dudullu, Ümraniye İstanbul

İder Mobilya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İder Mobilya firmasında kariyer yapabilirsiniz. İder Mobilya insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ