İAÜ İş Başvurusu

Kâr gütmeyen bir vakıf üniversitesi olarak devlet tarafından tanınmış ve resmi gazeteye de sunulara 2007’de kurulan İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ), “Aydınlık Bir Geleceğe” adlı sloganı ile eğitim faaliyetlerine başlayarak günümüze kadar kaliteli ve doğru eğitim anlayışından şaşmayarak çalışmalarını sürdürmüştür. İstanbul Aydın Üniversitesi dahilinde eğitim gören birçok mezun öğrenci günümüz Türkiye’nin birçok önemli makamlarında görev yapmakla birlikte, ülkemizde yer alan büyük kuruluşlarının üst yönetimlerinde yer alan çoğunun İAÜ bünyesinde eğitim aldığı bilinmektedir. Ülke ve dünya bünyesinde gerçekleştirmiş oldukları projeler ve başarılar doğrultusunda saygın bir konuma sahip olan İstanbul Aydın Üniversitesi şehir niteliği taşıyan tam donanımlı bir kampus yapısına sahiptir.

Kaliteli öğretim kadrosunun sunmuş olduğu benzersiz ders akışının yanı sıra sürekli aktif bir halde olan etkinlikleri üniversite de görmek oldukça mümkündür. Buna dayalı olarak günün her saatinde üniversitenin açık ve kapalı mekânlarında etkinlikler düzenlenerek öğrencilerin ruh halini sürekli pozitif tutmaktadırlar. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite çerçevesinde sunmuş olduğu eğitim anlayışı ile Türkiye’nin yanı sıra Dünya’da da önemli bir yer edinen İAÜ, günümüz Türkiye’sinin en kaliteli üniversiteleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. ERASMUS dahilinde birçok öğrencisine yurt dışı imkânı da sunmakta olan İstanbul Aydın Üniversitesi, üstün teknoloji ile donatılan modern mimari binasında eğitimlerini aksatmadan devam ettirmektedir.

İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Beşyol Mah.Inönü Cad.No: 38 Sefaköy Küçükçekmece / İSTANBUL

İAÜ Kariyer Olanakları
İAÜ bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için üniversitenin insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. İAÜ insan kaynakları sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ