Göynük Belediyesi İş Başvurusu

Bolu Göynük Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Göynük Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Bolu ilinin bir ilçesi olan Göynük ilçesi tarihi yapıları ve harika doğa manzaraları ile ülkemizin cennet köşelerinden biri olmaktadır. 2015 TÜİK verilerine göre ilçede yaşayan toplam kişi sayısı 15.372 kişi olmaktadır. Tarihi kapsamda oldukça önemli bir konumda yer alan Göynük ilçesi yıllar boyunca yapılan kazı çalışmaları neticesinde birçok antik çağa ait bulgularla gün yüzüne çıkan yeni tarihi değerleri ülkemize kazandırmıştır. Birçok devletin egemenlik sürdürdüğü ilçe konumu bu kapsamda ayrıca medeniyetlere de ev sahipliği yapmıştır. M.Ö. 8. Yüzyıla ait birçok bulgunun gün yüzüne çıkmasıyla Bithyialılar tarafından ilk yerleşkenin kurulduğu bilinmektedir. Hemen her alanda gelişme göstermeye çalışan ilçenin nüfusu her ne kadar az olsa da bu halkın büyük bir kısmı sürekli işleyiş halinde olarak ekonomik manada büyük bir güç oluşturmaktadır.Ekonomik kapsamda ele aldığımız ilçenin başlıca gelir kaynakları arasında küçükbaş kümes hayvancılığı üzerine işleyiş gösterilmektedir. Halkın büyük bir kısmı kümesi hayvanı ve kümes hayvanı yumurtacılığı üzerine önemli bir işleyiş göstererek bu kapsamda büyük bir başarıya imza atmaktadır. Bunun yanı sıra kumaş dokuması ve el dokuması el işi ürünler yapılarak satılmakta. Tüm bunların yan sıra ilçenin ekonomik gelir düzeyinin artmasında yardımcı olan Göynük Belediyesi her sene farklı alanlara yönelik birçok kişiye istihdam sunarak bu kapsamda olası bir göçün önüne geçmekte olup, ilçenin refah seviyesini yüksek tutmaktadır.

Göynük Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Göynük Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Göynük Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ