Göynücek Belediyesi İş Başvurusu

Amasya Göynücek Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Göynücek Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Amasya iline bağlı ve ilin güney batı kısmında yer alan Göynücek ilçesi ülkemiz statüsünde illere has olan bir konumda yer almaktadır. Bu özelliği sayesinde Tokat, Amasya, Çorum ve Yozgat illerinin tam ortasında yer almaktadır. Muhteşem doğa manzaraları ve tarihi dokusu sayesinde oldukça önemli bir konuma sahip olan Göynücek ilçesinde 2015 TÜİK verilerince 10.443 kişi yaşamını sürdürmektedir. Tarihi kapsamda ele aldığımız ilçe yapısı çok eski zamanlara yönelik bir yerleşim alanı olarak karşımıza çıkmakta. Kendisine bağlı olan birçok köy mezrasında yapılan kazı çalışmaları neticesinde Hitit İmparatorluğu’na ait çok sayıda bulgular gün yüzüne çıkmıştır. Tarihi değeri yüksek ilçelerimizden biri olan Göynücek bu alanda halen kazı çalışmalarına tabii tutulmakta.Göynücek ilçesinin ekonomik gelirleri ile tarım, hayvancılık ve turizm üzerine olmaktadır. 4 Farklı ilin ortasında yer alan Göynücek ilçesindeki halk seyahat ve turizm acentesi olarak faaliyet gösterirken, nüfusun büyük bir kısmı ise genel olarak tarımsal alanlarda faaliyet göstermektedir. Özellikle de arpa ve buğdayın bu verimli topraklarda iyi mahsul vermesi salatalık, patates, domates ve daha birçok farklı besinin çıkmasında etkili olmaktadır. Küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliğinin de yüksek olduğu çalışmalarda gelirler bu yönde sağlanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Göynücek Belediyesi ilçenin genel hizmetlerini sağlarken aynı zaman’da belediye bünyesinde her sene farklı alanlara yönelik personel istihdam ederek ilçenin genel ekonomisini yüksek tutmaya çalışmakta.

Göynücek Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Göynücek Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Göynücek Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ