Gölhisar Belediyesi İş Başvurusu

Burdur Gölhisar Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Gölhisar Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Gölhisar ilçesi Burdur’a bağlı bir kaza olmaktadır. Ülkemizdeki en gözde konumu tarım alanında en etkin rol oynayan ilçe olmasıdır. Tarihi dokusu ve harika doğa manzaraları ile ilçelerimiz arasında en iyi konum içerisinde yer alan Gölhisar birçok farklı avantaj ile de önde duran kazalarımız arasında yer almaktadır. Tarihi açıdan ele aldığımız ilçenin geçmişi çok eski dönemlere kadar uzanmakta. Antik dönemlere kadar uzanan ilçenin konumunda yer 4 antik harabe kentte yer almaktadır. Her bir şehir M.Ö. 1000-2000’li yıllara uzanmakta. İlçenin en eski ismi “Cbyra” olarak bilinmekte. Romalıların yerleşkelerinden biri olan ilçe tarih boyunca birçok medeniyeti yaşatan çok sayıda devletin egemenliği altında kalmıştır. 2015 TÜİK verilerine göre ilçede toplamda yaşayan kişi sayısı 22.093 olmakta.Ekonomik gelir kapsamında ele aldığımız ilçenin başlıca gelir kaynakları tarıma dayalı olmaktadır. Pancar, anason, sebze, meyve ve tahıllar üzerine üretimler sergileyen halk geçimini bu kapsamda sağlamaktadır. İlçede bulunan barajlar sayesinde tarım işleri ile uğraşan çiftçiler daha bir performans yüksekliği gösterebilmekte. Tarımın yanı sıra küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği üzerine de etkin bir şekilde işleyiş gösteren ilçe halkı ekonomik gelirlerini bu tür uğraşlar ile kazanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ilçenin modern bir hale gelmesini sağlayan Gölhisar Belediyesi her sene farklı alanlara yönelik birçok kişiye istihdam sağlayarak ilçenin genel ekonomik refahını yüksek tutmaktadır.

Gölhisar Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Gölhisar Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Gölhisar Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ