Anasayfa / Belediyeler Ekim 11, 2016 30 okunma

Göle Belediyesi İş Başvurusu

Ardahan Göle Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Göle Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Osmanlıca adı Merdenik olan Göle ilçesi, Ardahan iline bağlı bir kaza olmakta olup, muhteşem doğa manzaraları ile oldukça şirin bir ilçemiz olmakta. Coğrafi toprak kapsamında Ardahan’ın en büyük kara parçasına sahip olan Göle ilçesinde 2015 TÜİK tarafından yapılan araştırmalarca toplamda 29.254 kişi yaşamını sürdürmektedir. Tarihi kapsamda ele aldığımız ilçe tarih boyunca birçok farklı devlet tarafından egemenliği altına alınmış ve günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yaparak bugünlere kadar gelen bir ilçe konumuna sahip olmaktadır. Dillere destan ovaları ve muazzam doğa görüntüsü ile herkesin yaşamak istediği bir statüye sahip olan Göle ilçesinin yerleşke halkı genel olarak ticaret, tarım ve hayvancılık üzerine çalışmalar sergilemektedirler.Ekonomik gelir kapsamında ele aldığımız ilçenin genel olarak tarıma dayalı olarak çalışması birçok insanın bu alana yönelmesini sağlamaktadır. Meyve ve sebze üreticiliğinin yalnızca yaz ve ilkbahar aylarında yapılması kişilerin kış aylarında rahat yaşamasını sağlamaktadır. Ayrıca küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği üzerine de oldukça iyi bir potansiyel sağlayan ilçenin diğer halk kesimi ise genel olarak ticaret üzerine faaliyetlerini göstermektedirler. Tüm bunların yanı sıra olası bir göçü engellemek ve aynı zaman’da ilçenin iyi bir konuma yerleşmesini sağlamak kaydı ile Göle Belediyesi tarafından her sene farklı alanlara yönelik personel alımı yapılarak istihdam gösterilmektedir.

Göle Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Göle Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Göle Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları
Konu İle İlgili Görseller
Göle Belediyesi İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap