Gazipaşa Belediyesi İş Başvurusu

Antalya Gazipaşa Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Gazipaşa Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Gazipaşa ilçesi Antalya iline bağlı ve şehrin en doğu ucunda bulunan bir ilçesidir. En eski uygarlıkların baş gösterdiği ilçe de birçok sayıda tarihi eser yapılar ve yapılan kazılar neticesinde birçok medeniyete ait materyaller bulunmuştur. Tarihi açıdan ve doğa manzaraları ile Antalya ilinin en değerli ilçelerinden olan Gazipaşa aynı zaman’da turistik açıdan da büyük bir değere sahip olmaktadır. 2015 TÜİK verilerine göre ilçede yaşayan kişi sayısı toplamda 48.866 kişiden oluşmaktadır. Tarihi kapsamda ele aldığımız ilçe M.Ö. 2000’lere kadar dayanan bir geçmişe sahip olup, bilinen ilk yerleşke ise Hitit İmparatorluğu tarafından yapılmıştır. Hititlere ait bir kol olan Luviler tarafından yerleşke edinen ilçe o tarihten günümüze kadar tarımdan gelir sağlayarak önemli bir yer edinmiştir.Ekonomik gelir açısından ele aldığımız ilçede günümüzde tarıma dayalı oldukça yüksek düzeyde verim elde edilmektedir. Verimli topraklara sahip olan ilçede hemen her kategoride sebze ve meyve üreticiliği yapılmaktadır. Her sene milyonlarca kilogram düzeyinde meyve üretimi sağlayan ilçe tarımsal alana dayalı en çok verim sağlanan kategori olarak bilinmektedir. Tarımın yanı sıra turizmde de etkili olan Gazipaşa, küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliğinde de oldukça iyi bir faaliyet göstermektedir. Tüm bunların yanı sıra ilçenin yerel idarisini yöneten Gazipaşa Belediyesi, her ene farklı alanlara yönelik özellikle de genç kesimlere iş imkanı sunarak istihdam etmektedir.

Gazipaşa Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Gazipaşa Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Gazipaşa Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ