Anasayfa / Ek İşler Temmuz 8, 2016 2.619 okunma

Eskişehir Ek İş İlanları

Eskişehir’de evde ek iş imkanları ve evlere ek iş veren firmalar. Sayfamızda yer alan yorumlar bölümüne yapabileceğiniz ek işleri belirterek, ek iş arayan firmalar ile iletişim kurabilirsiniz. Yine aynı şekilde ek iş imkanı sunan firmalar da aradıkları nitelikleri yazarak ek iş arayan kişilerle iletişim kurabilirler.

Eskişehir ve ilçelerinde ek iş imkanı olduğunda Facebook sayfamız üzerinden duyuru yapılacaktır. O yüzden haberimizin alt kısmında yer alan Facebook sayfamızı beğenerek güncel ek iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Eskişehir Hakkında Genel Bilgiler
Anadolu’nun kültür merkezi olan Eskişehir aynı zamanda batıya açılan bir pencere gibi Anadolu’nun tüm güzelliklerini taşıyarak kendini geliştirmiş son derece modern bir kentimizdir. Anadolu Üniversitesinin ve daha pek çok yüksekokulun bu ilde bulunması Eskişehir’e farklı bir hareket ve canlılık getirmiştir.

Çok yönlü zengin ve bir o kadar da kalabalık ve hareketli olan kentte ek iş sorunu yaşanmamaktadır. Öğrencilere yönelik 2. el eşya alıp satmak bile en basit ek gelir olarak söylenebilir. Yeni gelip kayıt yaptıranlara uygun fiyatlarla satış, mezun olup gidenlerden daha uygun fiyatlara o eşyaları satın almak bunlardan sadece bir tanesidir.Eskişehir Ekonomisi
Eskişehir; sanayisi, fabrika ve atölyeleri, resmi ve özel sektörleri ve çeşitli alanlardaki esnafı ile ekonomik açıdan son derece zengin bir şehirdir. Şehrin ortasından geçen Porsuk nehri, planlı yapılanma, zengin yeraltı kaynakları ve güçlü enerji kaynakları ile Eskişehir gerçek anlamda kıskanılacak bir kenttir.

Hammadde, enerji, ulaşım ve pazarının bulunduğu bir şehirde sanayinin olmaması mümkün müdür? Hatta ülkenin sanayileşmesinde öncülük yapan bir kenttir Eskişehir. 1984 tarihinde Almanlar tarafından yapılan lokomotif atölyesi 1924 de TCDD yollarına devredilmiştir. Ayrıca; Şeker fabrikası, makina fabrikası, Sümerbank gibi ilkleri başaran sanayi şehridir demek de mümkündür. Günümüzde yeni sanayi dalları eklenerek; un mamulleri, toprak, çimento, çelik sanayi, uçak, motor fabrikası gibi daha pek çok sanayi dalında üretim yapmaya devam etmektedir.

Genelde fabrika ve üretim işlerinde çalışılsa da aslında resmi ve özel sektörleri ile zengin bir şehir olan Eskişehir’e memur ve öğrenci şehri demek de mümkündür. Kalabalık ve hareketlilik esnafın hem gıda hem de tekstil sektöründe hizmet sunmasına neden olur. Ayrıca beyaz altın da denilen lüle taşı işçiliği ayrıcalıklı bir sektör olup lüle taşı yeraltı kaynaklarından önemli bir madendir.

Eskişehir’de Evde Yapılabilecek İşler
Genelde yurdun her köşesinden gelen öğrenci yoğunluğu nedeni ile ev yemekleri yapımı, lüle taşı atölyelerine küçük hediyelik objeler çalışma, yurt yerine ev tercih eden öğrencilere pansiyon işletmeciliği veya misafir öğrenci edinme işleri yapılabilmektedir.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Eskişehir Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 18 yorum yapılmış.

 1. sedat kilic Aralık 10, 2015

  DaVETİYE ETİKET MANDAL VB. İSLERİ YAPABİLİRİZ.

 2. sadet Aralık 25, 2015

  Başvuru yapmak istiyorum, bir türlü başaramadım. Şehir dışına sipariş veriliyor mu?

 3. Elif Ocak 2, 2016

  Eskişehir’de yaşıyorum. Bu yazılan süslemelerin hepsini yapabilirim, ulaşırsanız çok memnun olurum.

 4. halise Ocak 19, 2016

  Acil ise ihtiyacim var. Dönerseniz sevinirim, her türlü ev işi yapabilirim.

 5. Seda rabia Ocak 22, 2016

  Evde yapılabilecek iş istiyorum.
  Eskişehir’de bayanlara evde ek iş imkanı var mı?

 6. ayşe Ocak 28, 2016

  Kalem montajı, davetiye ve benzeri ek işler yapmak istiyorum.

 7. sevgi Şubat 3, 2016

  Acil ise ihtiyacım var

 8. sevgi Şubat 3, 2016

  Dönerseniz sevinirim

 9. Halil ibrahim Şubat 14, 2016

  Vardiyalı çalışıyorum vardiyama uyumlu ek iş yapmak istiyorum.

 10. sahin Şubat 15, 2016

  İşe ihtiyacımız var, yardımcı olursanız sevinirim.

 11. Yasemin Mart 9, 2016

  Ek iş yapmak istiyorum, Eskişehir’de oturuyorum.

 12. Duygu Mart 31, 2016

  Merhaba Eskişehir’de oturuyorum, yakın zamanda işten ayrıldığım için gelir amaçlı evde paketleme işleri yapmak istiyorum. Desteğinizi rica ederim.

 13. Öznur Mayıs 9, 2016

  Merhaba Eskişehir’de oturuyorum. Şu an calismiyorum, her türlü evde ek iş yapabilirim. Günde 5-6 saatimi ayirabilirim işe. Gerçekten çok ihtiyacım var, geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim, iyi geceler.

 14. Gaye Mayıs 9, 2016

  Evde Montaj, katlama, paketleme işi yapmak istiyorum. Eskişehir’de merkezde oturuyorum, elim hızlıdır.

 15. Çiğdem ünal Mayıs 17, 2016

  Maddi durumum sıkıntılı. Mandal montaj işi yapabilirim.

 16. Nevin Haziran 2, 2016

  En kisa zamanda donulmesi arzusu ile saygilar.

 17. umran Haziran 20, 2016

  Evde yapabileceğim nikah şekeri, boncuk dizme, devetiye katlama vb çesitli işleri yapabilirim. Elim hepsine yatkindir, en kisa surede donus yapilirsa sevinirim, daha once aktif olarak calistim, becerime guveniyorum.

 18. Kübranur Temmuz 23, 2016

  Ek iş istiyorum.

Yorum Yap