Eshot İş Başvurusu

Eshot Genel Müdürlüğü , 1943 senesinde kurulan İzmir Tramvay ve Elektrik Türk Anonim Şirketi’nin İzmir Suları Türk Anonim Şirketi’ni de satın alarak İzmir Belediyesi’ne bağlı çalışan kurumu olarak kurulmuştur.

1945 senesinde Havagazı işletmesi de kurum bünyesine katılmıştır.

1957 senesinde Resmi Gazete’de yayınlanan Eshot yönetmeliğine uygun olarak Elektrik , Su ,Havagazı , Otobüs ve Troleybüs işletmesi faaliyetlerine halen devam etmektedir.

1987 senesinde su hizmetleri ile ilgili faaliyetler o zaman kurulan İZSU kuruluşuna devir edilmiştir.1994 senesinde teknolojik değişikliklerin artması ve kuruluşun zarar etmesi sebebiyle havagazı bölümü kapatılmıştır.

Eshot bugün İzmir ulaşım ağında artan nüfusa daha iyi hizmet verebilmek için bünyesine katılan otobüsleri ile şehir içi ulaşım hizmetlerini veren bir kurum olmuştur.

Eshot yolcu memnuniyetleri ön plana alarak ekonomik , güvenilir , konforlu ve sürekli ulaşım hizmetleri vermeyi görev edinmiştir. Gelişen teknolojilerle uyum içerisinde ülke toplu taşıma alanında kuvvetli ve öncü kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Eshot İzmir Büyükşehir bünyesinin ulaşım birimi olarak görev yaptığından personel ihtiyaçları için belediye kadrosunda olmak gerekmektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve ya Eshot Genel Müdürlüğü’nden personel alımlarıyla ilgili bilgi alınabilir.

Kurum staj imkanları da vermektedir. Staj için başvurular kabul edilmektedir.

Eshot İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Mahallesi Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı No: 500 35380 Buca / İZMİR

Eshot Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Eshot firmasında kariyer yapabilirsiniz. Eshot insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 26 YORUM
 1. Akın çetin dedi ki:

  Slm izmirde oturuyorum E ehliyetim ve src 2 ve src 4 belgelerim var

 2. Akın çetin dedi ki:

  Slm izmirde oturuyorum E ehliyetim ve src 2 ve src belgelerim var

 3. ali karayiğit dedi ki:

  merhabalar, 1985 manisa/ salihli dogumluyum. ege unıversitesi matbaacılık ve dokuz eylül turızm otelcilik mezunuyum. 2009 E SINIFI
  2003 B SINIFI ehliyet sahibiyim.
  İzmirde 30 yıldır ikamet etmekteyim.belediye bünyesnde çalışmak istiyorum.
  arz ederim..

 4. çağlar dedi ki:

  E SINIFI EHLİYETİM VAR.
  İŞ ARIYORUM ve MAAŞ YÜKSEKLİĞİ ÖNEMLİ DEĞİL, İZMİR VE CİVARI.

 5. Barış şeker dedi ki:

  E sınıfı ehliyeti dokuz yılık kendim sürekli şehirler arası ve şehir içi sürekli araç kullanıyorum. İş faaliyeti oto kiralama.

 6. sezer dedi ki:

  Askerden yeni geldim işe. İhtiyacım var, b ehlıyetım var. Gençlerin yolunu açalım.

 7. onder kokulu dedi ki:

  1999 dan itibaren agir vasıta servis şoförlüğü yapmaktayım, tüm belgelerim mevcut olup bunyenizde çalışmak, hizmet etmek isterim. Arz ederim, iyi çalışmalar.

  1. onder kokulu dedi ki:

   15 yıldır ağır vasıta ve servis şoförlüğü yaptım. Tüm belgelere sahip olup bünyenizde çalışmak istiyorum, arz ederim.

 8. İBRAHİM Meral dedi ki:

  E sinifi söförüm, İzmir Narlıdere’de oturuyorum, iş arıyorum.

 9. veysi şimşek dedi ki:

  Merhaba 12 09 1979 doğumluyum, uzun yol da şoförlük yaptım. Yeni garajda serviscilik yaptım. E SINIFI EHLIYETIM VAR. SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. DIŞARIDAN ORTAOKUL OKUYORUM.

 10. alpaslan yüksel dedi ki:

  torna tesfiye ci olarak atolyede çalısmak isterim
  e sınıfı ehliyetim var

 11. Yasin mehmet açıt dedi ki:

  Merhaba 1974 doğumluyum 17.yıllık e.sınıfı ehliyet sahibiyim. Ayrıca src-1 .src-2.src-3.src-4.belgelerim var.eshot ta şöför, olarak çalışmak istiyorum.

 12. volkan türkeş dedi ki:

  34 yaşındayım 11 yıllık taksi şoforüyüm orta okul mezunuyum 9 yıllık e sınıfı ehliyetim ve src 4 var otobüs şoförü olarak çalışmak istiyorum karabaglarda ikamet ediyorum saygılar

 13. kadir aşkınsönmez dedi ki:

  Merhabalar 1989 İzmir motor teknik mezunuyum, uzun süreli bakım onarım teknisyenliği yaptım. E sınıfı ehliyetim ve src psikoteknik-dijital ehliyet-loder ve forklift belgelerim mevcut. Yaşım 43, şu anda çalışmaya ihtiyacım var.

 14. faruk dedi ki:

  Ben İzmir Buca Gediz’de oturuyorum. Kendim kamyon şöförlüğü ve servis şöförlüğüde yaptım. Ehliyetim e sınıfı, yaşım 29. Çalışacağım düzgün bir şöförlük işi arıyorum.

 15. süleyman uysal dedi ki:

  1995 yılından beri özel halk otobüsü şoforuyum. Manisa Alaşehir’de eğer ilgilenen birisi varsa bana yardımcı olacak. Bünyenizde çalışmak isterim, saygılarımla. Bir de kendim oto motor tamircisiyim, bol servisim var, belgelerim var.

 16. atilla dedi ki:

  İyi günler 16 yıllık e ehliyetim var src 1 2 3 4 Eshot’ta çalışmak istiyorum, işe ihtiyacım var.

 17. hakan Yiğit dedi ki:

  Istanbulda halk otobusunde calismaktayim Eshot’a girmek istiyorum, numaram 0555*** ilgili kisuye

 18. ahmet keskin dedi ki:

  Merhaba İzmir Menderes’te oturmaktayım. 42 yaşındayım e ehliyeti ve src 2, src 4 ve pisko teknik ehliyetim 97 den beri var. Uygun görürseniz bende esot otobüslerde çalışmak isterim.

 19. BEKİR dedi ki:

  Merhaba İZMİR / Selçuk’ta oturmaktayım. Otobüs kaptanıyım, yabancı dil olarak İngilizce biliyorum. Şu an işsizim, uygun görürseniz Eshot otobüslerinde çalışmak istiyorum.

 20. BEKİR ÇELİKPARMAK dedi ki:

  Ticari taşıt kullanma belgesi ve psikoteknik ve yeni değişecek olan ehliyetimi de değiştirdim, saygılarımla.

 21. ersin dedi ki:

  E sınıfı ehliyete sahibim. Dyo firmasında sevkiyatçı olarak 4 yıl çalıştım. Şu an çalışmıyorum.

 22. galip dedi ki:

  Tır şoförüyüm, D ehliyetim var. Yaş 33 Eshot otobüslerde çalışmak istiyorum, saygılar.

 23. cengiz aydın dedi ki:

  Merhaba ben Cengiz Aydın, kendim montaj kaynak üzerine çalışıyorum. Sizinle çalışmak isterim. Cv’yi gönderdim. Ben Çamdibiliyim, göçmenim. Eğer bana bir fırsat verirseniz sevinirim. Saygılarımla.

 24. Levent ÇELİK dedi ki:

  ŞU AN Ankara’da ikamet etmekteyim fakat İzmir’e taşınmak istiyorum, A2/ D/E sınıfı ehliyetlerim var. SRC2 ve SRC4, forklift ve bekoloder belgelerim var, kendime uygun iş arıyorum, 38 yaşındayım şuan Ankara’da sıhhi tesisat işiyle uğraşmaktayım. Sabit bir iş aramaktayım, doğum yerim İzmir Bayındır.

 25. barış çiftçi dedi ki:

  Çalışmak istiyorum, 20 yıllık uzun yol tecrübem var. Şu anda tanker şöförüyüm.

BİR YORUM YAZ