Enka İş Başvurusu

Bu sayfa üzerinde Enka İnşaat hakkında genel bilgiler sunacağız. Firmanın çalışma olanakları ve yurtiçi, yurtdışı personel alımı hakkındaki bilgileri sunacağız. Haberimizin sonunda yer alan link üzerinden de Enka İnşaat firmasına iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Enka Hakkında Genel Bilgiler; Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biridir. İsminin açılımı ‘’Enişte-Kayınbirader’’dir. 1957 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Kurucuları Sadık Tara ve Sadi Gülçelik’tir. Doğu blokunun yıkılması ardından Rusya ve Türki cumhiriyetler ile yaptıkları ticari anlaşmalar ve projelerle ön plana çıkmışlardır. 2000-2012 yılları arasından inanılmaz bir büyüme gerçekleştirmişlerdir. İzmir ve Adapazarın’dan 2 adet dev doğal gaz santrali kurmuşlardır. Şu anda Rusya’daki en güçlü Türk inşaat şirketlerindendir ve yurt dışı ihalelerde dünya devleriyle yarışabilmektedir. 2002 senesinde Kızıl Meydan’da Petrovski Pasajının renovasyonunu yapmışlardır. Operasyonlarının bir kısmı Hollanda’dan idare edilmektedir. İş sahaları Umman’a kadar uzanmıştır. Şirket Kosova, Gürcistan, Irak, Gabon, ve Kazakistan’da açılan ihalelerde oldukça güçlü şekilde yer alır.

Enka Gurubu; En son teknolojiye sahip mühendislik bilgileri ve projelerinde gösterdikleri titiz çalışmalarından taviz vermeyen Enka Grubu, yarım asrı aşkın süredir başta inşaat olmak üzere bir çok sektörde, hem yurt içi hem yurt dışı odaklı şekilde söz sahibi bir şirket konumundadır. Projelendirme aşamasında her detay sürekli olarak sorgulanmaktadır. Firma daha hızlı gelişim için ve kaza riskini sıfıra indirmek için hatırı sayılır bütçeler ayırmaktadır. Çalıştırdığı personelinin donanımına son derece önem veren Enka, aynı zamanda çevreye ve insan hayatına da oldukça duyarlı yaklaşmaktadır. Ofislerinde, şantiyelerinde, ve tesislerinde alınması gereken önlemlerden asla taviz verilmemektedir. ‘’İnsan hayatı her şeyden önce gelir.’’ Düşüncesine uygun hareket eden firma endüstriyel altyapı tesislerini kurarken de titizlikle güvenlik şartlarını yerine getirmeye uğraşmaktadır.

Şirket; Enerji santralleri, otoyollar, köprüler, tüneller, iş merkezleri ve çok katlı binalar, kamu binaları, alışveriş merkezleri ve endüstriyel tesisler inşa etmektedir. Tüm bunları 50 yılı aşkın zamandır bu sektörde olmanın verdiği güven, özveri ve tecrübeyle yapmaktadırlar.Firmanın Spor’a Katkıları; İstanbul liginde mücadele eden bir bayan basketbol takımı da vardır. Enka spor kulübü su topundan tenise kadar bir çok branşta sporcu yetiştirmekte ve isteyenlere tesis ve eğitim sağlamaktadır. Sporda doping ile mücade etmektedirler. Ayrıca Türk gençlerinin modern eğitim alabilmelerini amaçlayan gene şirket adını taşıyan bir vakfı mevcuttur. Bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atan Enka Şirketler Grubu, Kültür ve sanata da önem vermektedir.

Enka İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Balmumcu Mah., Zincirlikuyu Yolu No: 10, 34349, Beşiktaş İstanbul adresinde bulunmaktadır ve ayrıca Moskova Rusya’da da merkezi bulunmaktadır.

Enka İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Enka İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Enka İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 20 YORUM
 1. Sami özalp dedi ki:

  Selam 8 yıllık çatı cephe ustasıyım. Yurt dışı deneyimim var, Rusya’da Türkmenistan’da hava alanında çalıştım ve sizinle çalışmak isterim.

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar http://www.enka.com/tr/kariyer/ adresinden iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

 2. Ercan dedi ki:

  Merhabalar

  Enka farkını cv’ye işlemek ayrıcalıktır.
  Maliyet muhasebe ve genel muhasebe’de 10 yıllık tecrübeye sahibim.

  1. admin dedi ki:

   Mail adresinize nasıl iş başvurusu yapmanız gerektiği hakkında bilgiler gönderilmiştir.

 3. ahmet şirvan dedi ki:

  Enka’da çalışmak istiyorum, beton santrali operatörüyüm. 10 yıl tecrübem var.

  1. admin dedi ki:

   http://www.isbasvurusu.com.tr/git.php?url=http://www.enka.com/tr/kariyer/ adresi üzerinden iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

 4. muhammed dedi ki:

  Merhaba ben sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum. Beni de tercih ederseniz çok sevinirim. Aşçı, kaynak, kalıp, pvc kapı ve her türlü işte çalışırım. Seninle çalışmaktan çok memnunum. Kalıcı olacağıma inanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Enka İnşaat Yurtdışı iş başvurusu için yukarıda konu içinde verdiğimiz linklerden yararlanabilirsiniz. Detaylar mail adresinize de gönderilmiştir.

 5. mehmet dag dedi ki:

  Merhaba ben daha önce Basra Musul’da çalıştım. Yurdışında iş imkanı varsa sizinle çalışmak isterim. 0090 xxxx arapça, hintçe yabancı dil biliyorum ve mutfak ustasıyım. Aşçılık tercumanlık kamp amir yardımcılıgı yaptım, tecrubem var.

  1. admin dedi ki:

   http://www.enka.com/tr/kariyer/ üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz.

 6. ertugrul dedi ki:

  İş arıyorum ve mobılya ustasıyım. Artı ağır vasıta soförüyüm. Moldovya, Rusya vatandaşlık sahibiyim. Sizinle çalışmak isterim.

  1. admin dedi ki:

   http://www.enka.com/tr/kariyer/ üzerinden Enka isimli firmaya şoför alımı olup olmadığını öğrenebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

 7. teber kacar dedi ki:

  Ben 2008’de Libya şantiyenizde izalasyoncu olarak çalıştım. Şimdi de yurtdisinda isiniz varsa yine calismak istiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Enka İnşaat Libya iş olanakları ve diğer ayrıntılar için size bilgi gönderdik. Mail adresinizi kontrol edebilirsiniz.

 8. akın zengin dedi ki:

  Merhaba ben akın zengin, mersinden kaynakçı yurt dışına çıkmak istiyorum. Daha önce Irakta çalıştım, beni tercih edip götürürseniz çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Akın bey, iş başvurunuzu http://www.enka.com/tr/kariyer/ üzerinden yaparsanız çok daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

 9. emrah dedi ki:

  yurt dışında çalışmak istiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Firmanın yurtdışı işçi ve personel alımları mevcuttur. Bunun için öncelikle resmi web sitesi olan http://www.enka.com/tr/kariyer/ üzerinden iş başvurusu yapmanız gerekmektedir.

 10. hüseyin aktürk dedi ki:

  Enka inşaat yurtdışı daha önce calışmış olduğum firmanızda tekrar calışmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Hüseyin bey, Enka İnşaat bünyesinde daha önce çalıştıysanız bilmeniz gerekir ki başvuruları resmi sitesi üzerinden, kariyer.net, secretcv gibi kariyer sitelerinden ya da bizzat firma aracılığıyla yapmanız gerekmektedir. Bu link üzerinden iş başvurunuzu yapabilirsiniz; http://www.enka.com/tr/kariyer/

BİR YORUM YAZ