Anasayfa / İnşaat Mayıs 11, 2016 2.855 okunma

Enka İş Başvurusu

Enka İnşaat kariyer olanakları ve firma hakkında genel bilgiler. Yurtiçi ve yurtdışı iş arayanlar Enka İnşaat iş başvurusu yaparak bu firma da işçi, personel olarak çalışabilirler. İnşaat sektöründe çalışmak isteyenler firma insan kaynakları sayfasında bulunan iş başvuru formu üzerinden cv ve özgeçmiş bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Özellikle Rusya Moskova’da inşaatlar yapan firma bünyesine birçok Türk işçi alımı yapmaktadır.

Enka İnşaat Hakkında Genel Bilgiler
Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biridir. İsminin açılımı ‘’Enişte-Kayınbirader’’dir. 1957 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Kurucuları Sadık Tara ve Sadi Gülçelik’tir. Doğu blokunun yıkılması ardından Rusya ve Türki cumhiriyetler ile yaptıkları ticari anlaşmalar ve projelerle ön plana çıkmışlardır. 2000-2012 yılları arasından inanılmaz bir büyüme gerçekleştirmişlerdir. İzmir ve Adapazarın’dan 2 adet dev doğal gaz santrali kurmuşlardır. Şu anda Rusya’daki en güçlü Türk inşaat şirketlerindendir ve yurt dışı ihalelerde dünya devleriyle yarışabilmektedir. 2002 senesinde Kızıl Meydan’da Petrovski Pasajının renovasyonunu yapmışlardır. Operasyonlarının bir kısmı Hollanda’dan idare edilmektedir. İş sahaları Umman’a kadar uzanmıştır. Şirket Kosova, Gürcistan, Irak, Gabon, ve Kazakistan’da açılan ihalelerde oldukça güçlü şekilde yer alır.En son teknolojiye sahip mühendislik bilgileri ve projelerinde gösterdikleri titiz çalışmalarından taviz vermeyen Enka Grubu, yarım asrı aşkın süredir başta inşaat olmak üzere bir çok sektörde, hem yurt içi hem yurt dışı odaklı şekilde söz sahibi bir şirket konumundadır. Projelendirme aşamasında her detay sürekli olarak sorgulanmaktadır. Firma daha hızlı gelişim için ve kaza riskini sıfıra indirmek için hatırı sayılır bütçeler ayırmaktadır. Çalıştırdığı personelinin donanımına son derece önem veren Enka, aynı zamanda çevreye ve insan hayatına da oldukça duyarlı yaklaşmaktadır. Ofislerinde, şantiyelerinde, ve tesislerinde alınması gereken önlemlerden asla taviz verilmemektedir. ‘’İnsan hayatı her şeyden önce gelir.’’ Düşüncesine uygun hareket eden firma endüstriyel altyapı tesislerini kurarken de titizlikle güvenlik şartlarını yerine getirmeye uğraşmaktadır.

Şirket; enerji santralleri, otoyollar, köprüler, tüneller, iş merkezleri ve çok katlı binalar, kamu binaları, alışveriş merkezleri ve endüstriyel tesisler inşa etmektedir. Tüm bunları 50 yılı aşkın zamandır bu sektörde olmanın verdiği güven, özveri ve tecrübeyle yapmaktadırlar.

İstanbul liginde mücadele eden bir bayan basketbol takımı da vardır. Enka spor kulübü su topundan tenise kadar bir çok branşta sporcu yetiştirmekte ve isteyenlere tesis ve eğitim sağlamaktadır. Sporda doping ile mücade etmektedirler. Ayrıca Türk gençlerinin modern eğitim alabilmelerini amaçlayan gene şirket adını taşıyan bir vakfı mevcuttur. Bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atan Enka Şirketler Grubu, Kültür ve sanata da önem vermektedir.

Enka İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Balmumcu Mah., Zincirlikuyu Yolu No: 10, 34349, Beşiktaş İstanbul adresinde bulunmaktadır ve ayrıca Moskova Rusya’da da merkezi bulunmaktadır.

Enka İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Enka İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Enka İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Enka İnşaat İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 9 yorum yapılmış.

 1. hüseyin aktürk Temmuz 23, 2015

  Enka inşaat yurtdışı daha önce calışmış olduğum firmanızda tekrar calışmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 2. emrah Eylül 29, 2015

  yurt dışında çalışmak istiyorum.

 3. akın zengin Ekim 19, 2015

  Merhaba ben akın zengin, mersinden kaynakçı yurt dışına çıkmak istiyorum. Daha önce Irakta çalıştım, beni tercih edip götürürseniz çok sevinirim.

 4. teber kacar Aralık 16, 2015

  Ben 2008’de Libya şantiyenizde izalasyoncu olarak çalıştım. Şimdi de yurtdisinda isiniz varsa yine calismak istiyorum.

 5. ertugrul Ocak 2, 2016

  İş arıyorum ve mobılya ustasıyım. Artı ağır vasıta soförüyüm. Moldovya, Rusya vatandaşlık sahibiyim. Sizinle çalışmak isterim.

 6. mehmet dag Ocak 18, 2016

  Merhaba ben daha önce Basra Musul’da çalıştım. Yurdışında iş imkanı varsa sizinle çalışmak isterim. 0090 xxxx arapça, hintçe yabancı dil biliyorum ve mutfak ustasıyım. Aşçılık tercumanlık kamp amir yardımcılıgı yaptım, tecrubem var.

 7. muhammed Ocak 26, 2016

  Merhaba ben sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum. Beni de tercih ederseniz çok sevinirim. Aşçı, kaynak, kalıp, pvc kapı ve her türlü işte çalışırım. Seninle çalışmaktan çok memnunum. Kalıcı olacağıma inanıyorum.

 8. ahmet şirvan Mart 13, 2016

  Enka’da çalışmak istiyorum, beton santrali operatörüyüm. 10 yıl tecrübem var.

 9. Ercan Temmuz 23, 2016

  Merhabalar

  Enka farkını cv’ye işlemek ayrıcalıktır.
  Maliyet muhasebe ve genel muhasebe’de 10 yıllık tecrübeye sahibim.

Yorum Yap