Anasayfa / Ek İşler Ocak 13, 2017

Elazığ Ek İş İlanları

Elazığ’da ek iş imkanları. Ek iş yaparak aile bütçelerine destek olmak isteyenler haberimizin altında yer alan aktif ilanlara göz atabilir. Evlere ek iş veren firmalar da bizimle iletişim kurarak verdikleri işler hakkında detaylı bilgiler sunabilirler.

Elazığ Hakkında Genel Bilgiler; Elazığ, önceleri Harput adıyla anılan ve sonraları adı farklılaşan bir Doğu Anadolu ilidir. Bu ilde birçok yenilikler kendisini yakın zamanlarda göstererek bir gelişme kaydetmeyi başarmıştır. İlin sosyal durumuna bakılacak olursa pek çok şekilde ilde nüfusun yoğunlaştığı ve bu yoğunluğun ilerleyen yıllarda daha da artacağı belirtilebilir. Bunu destekleyen de yenice açılmış olan Keban Barajı projesidir. Bu projenin hızlandırılmasıyla ilin hem hidroelektrik potansiyeli karşılanmış olacaktır hem de turizm adına bir ivme yaşanılacaktır.

İldeki sosyal akışın ekseninde şekillenen coğrafya bu projeyle karasal iklim etmeninden sıyrılarak yerini nemli iklime bırakmaya doğru gitmektedir. Bunun yansıması olarak da bölgede farklı tarımsal ürünler yetişmektedir.

Ekonomik unsurun ilk sırada sanayi olduğu ilde bunu şimdilik tarım ve ticaret takip etmektedir. Yukarıdaki cümlelerde de geçtiği üzere Elazığ farklı farklı iş kollarının üretilmesine müsait bir coğrafya olmasından ötürü madencilik de yeni gelişen iş olanakları arasında yerini almaya başlamıştırElazığ Ekonomisi
Elazığ ili yıldan yıla sürekli olarak göç almakta ve nüfus yoğunluğu sürekli olarak artmaktadır. Bunun sonucu olarak da farklı iş kolları ortaya çıkmaktadır. İlin temel iş kolu olan tarım yerini günümüzde sanayi sektörüne bırakmaya doğru gitmektedir. Bunu da turizm sektörü takip etmektedir. Nitekim son zamanlarda ortaya çıkan ve Selçuklu zamanının eşsiz örneklerini sunan tarihî sanatsal yapılar vesilesiyle ilde turizm alanında da bir atılım ortaya konduğu dikkat çekmektedir.

Zengin yeraltı kaynaklarına sahip olan bölgeden çıkarılan madenler işlenerek yurtdışına satılmakta ve bunun karşılığında da ekonomik alım sağlanmaktadır. Tarımsal faaliyetler de kendisini göstermekte olup şekerpancarı, tütün, mercimek, pirinç, sarımsak, nohut ve benzeri birbirinden tamamen farklı olan ürünler yetiştirilebilmektedir. Bunların çeşitliliğinde kuşkusuz iklimsel geçişin önemli rolü bulunmaktadır.

Elazığ Evde Yapılabilecek İşler
Elazığ’da evde kına paketleme işi ile ek kazanç elde edilebilir. Bu işi yapan firmalar ile internet ortamında bağlantıya geçilip gelir elde edilebilir. Ayrıca atkı ve şal örme, boncuk dizimi gibi işlerle de ek kazanç elde edilebilinir.

Aktif Ek İş İlanları
– Evde makale yazarak para kazanmak isteyenler buraya tıklayarak ek iş başvurusu yapabilirler.

Not: Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler. Elazığ’da ek iş imkanı olduğunda alt kısımda yorumlar bölümünde vermiş olduğunuz e-posta adresine editörlerimiz tarafından mail atılacaktır.Konu İle İlgili Görseller
Elazığ Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. Esra Ekim 2, 2015

  Elazığ merkeze yakın oturuyorum 4 kişiyiz evde boncuk işi örgü evde yapılacak her türlü el işleri yapmak istiyoruz ama elazığda yabancı olduğumuz için eşlerimiz memur bu tarz işleri veren yerleri bilmiyoruz mail adresinden dönüş yapıp telefon numarası bırakırsanız sevinirim. Teşekkürler.

 2. nergiz Şubat 13, 2016

  Eşim için yapılabilecek işler var mı?

 3. Derya Şubat 18, 2016

  Merhabalar Elazığ merkezde ikamet etmekteyim, evde kına paketleme yapabilirim. İlgili firmaların mail adresinden dönüş yapmasını önemle rica ediyorum. Teşekkürler.

 4. eylül Şubat 23, 2016

  Elazığ merkezde ikamet etmekteyim.Öğrenciyim.arkadaşımla ek işe ihtiyacımız var .Evde kına paketleme,davetiye ,kalem ve kalem tıraş montajı ,gelin buketi,etiket hazırlama ,kutu katlama ,poşet hazırlama ,tesbih, boncuk dizimi v.b işleri yapabiliriz .( Elazığa yabancı olduğumuz için bu tarz işleri veren yerleri bilmiyoruz mail adresinden dönüş yapıp telefon numarası bırakırsanız seviniriz. İlgili firmaların mail adresinden dönüş yapmasını önemle rica ediyoruz. Teşekkürler.

 5. gülşen Temmuz 23, 2016

  ELAZIĞ Bahçelievler’de oturuyorum.
  Evde; Kına paketleme, etiketleme, tesbih, poşet katlama, kutu katlama,davetiye katlama, Nikah şekeri,sabun paketleme işi yapabilirim.
  İstediğiniz süre içerisinde siparişlerinizin yetişeceğinden ve memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

 6. Yağmur kaya Ağustos 25, 2016

  Elazığ merkezde oturuyoruz ve 8 kişiyiz. Her türlü işleri itina ile yapar ve en kısa sürede gerekeni yapıp geri dönüş yaparız.

Yorum Yap