Efeler Belediyesi İş Başvurusu

Aydın Efeler Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Efeler Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Aydın’a bağlı bir ilçe olan Efeler Belediyesi, şehrin en büyük ilçesi ve aynı zaman’da şehrin merkez ilçesi olarak kabul edilmektedir. 2012 yılında Aydın merkez ilçesinin kaldırılmasıyla yerine geçen Efeler ilçesi konum ve yaşam olarak şehrin en kalabalık ve modern ilçesi olmaktadır. İlçe içerisinde Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Atatürk Kent Bulvarı yer almaktadır. 2015 TÜİK verilerine göre ilçe de yaşayan sayısı 277.466 kişi olmaktadır. Tarihi açıdan ele aldığımız ilçe antik bir yapıya sahiptir. M.Ö. 3000’lere dayanan geçmiş tarihi ile birçok tarihi eser yapının bulunduğu ilçe dönemin en güçlü devletlerinin egemenliği altına girmiş ve çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmıştır.Ekonomik kapsamda ele aldığımız ilçenin genel yapısı tamamen ticari faktörlü olmaktadır. Çok sayıda işletmenin yer aldığı ilçede aynı zaman’da yerli ve yabancı dünyanın en iyi markalarını içerisinde barındıran Forum AYDIN Alışveriş merkezini içerisinde barındırmaktadır. Birçok kişinin burada istihdam görmesi ve sürekli alışveriş halinde olan bir ilçe olduğu için refah seviyesi yüksek bir ilçemiz olmaktadır. Ayrıca tarıma ve hayvan yetiştiriciliğine yönelik halkın büyük bir kısmı faaliyet göstermektedir. Tüm bunların yanı sıra Aydın Büyükşehir Belediyesi’ni bünyesinde barındıran ilçe belediye kapsamında birçok kişinin istihdam görmesini de sağlamakta. İlçenin genel ekonomisini iyi bir seyirde tutmak adına her sene farklı alanlara yönelik iş imkanı sunulmaktadır.

Efeler Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Efeler Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Efeler Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ