Anasayfa / Ek İşler Ocak 14, 2017

Edirne Ek İş İlanları

Edirne’de evde ek iş imkanı arayanlar haberimizi dikkatlice okusunlar. Haberimiz de güncel ek iş ilanları da yer almaktadır. Eğer bu ek işler size uyuyorsa başvuru yapabilirsiniz. Aynı zaman da evlere ek iş imkanı sunan firmalar da bizimle iletişim kurarak ilanlarını ücretsiz olarak yayınlatabilirler.

Edirne Hakkında Genel Bilgiler; Balkanların kalbinde yer alan şehir gerek şehrin o tarihi yapısı gerekse insanlarının sıcakkanlılığı ile pek çok kişinin gönlünde taht kurmuştur. Edirne kimine göre eşsiz bir sevda kenti kimine göreyse sınır kapılarına yakınlığı ile sevilen ve istenilen bir şehirdir. Nüfusunun büyük çoğunluğu öğrencilerden oluşan şehir bu yönü ile öğrenci kenti olarak adlandırılabilmektedir.

Edirne’de part time olarak yapılabilecek pek çok iş grubu bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak; garsonluk, komilik vb. verilebilir. Bunun dışında Edirne kentinin tarihi yapısı ile turizm rehberliği yapmak da oldukça kazançlıdır. Tercümanlık da bu mesleklerin yanında bir diğer seçenek olabilmektedir.

Edirne Ekonomisi
Edirne’nin ekonomisi sınıra olan yakınlığından dolayı genel olarak ticaret ve turizm ile anılmaktadır. Ekonomik durumu iyi olan şehirde pek çok zengin ve orta halli aile bulunmaktadır. Ayrıca ekonomilerin büyük çoğunluğu cafelerden ve parklardan sağlanmaktadır.Edirne halkı genel itibariyle ticaret ile uğraşır. Kapalı çarşılar ve binlerce yıllık tarihi ile duran ticaret pazarları buna en ciddi örnek olarak verilebilir. Ayrıca öğrencileri hedefleyen öğrencilerin karnını doyurmaya yönelik pek çok fast food mağazası ve aperatif ürünler satan firmalar bulunmaktadır.

Buna ilaveten; şehirde pek çok özel yurt ve apart bulunmaktadır. Sanayinin büyük bir çoğunluğunu olin yağ fabrikası oluşturmaktadır ve Edirne buradan sıvı yağ ve bitkisel yağ üretimi sağlamaktadır.

Edirne’de Evde Yapılabilecek İşler
Edirne’de turistlerin ilgisini çekebilecek hatıra ve tarihi eşyalar yaparak bunlardan kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca Edirne’de turistler için turlar düzenleyebilir ve onlara şehri güzelce tanıtabilirsiniz.

Aktif Ek İş İlanları
– Evde makale yazarak para kazanmak isteyenler buraya tıklayarak ek iş başvurusu yapabilirler.

Not: Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler. Edirne’de ek iş imkanı olduğunda alt kısımda yorumlar bölümünde vermiş olduğunuz e-posta adresine editörlerimiz tarafından mail atılacaktır.Konu İle İlgili Görseller
Edirne Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. Yasmin Mart 30, 2016

    Selam evde ek iş yapmak istiyoruz. Verebileceğiniz her işi de yapabiliriz. Kalem montaji, mandal montaji, nikah sekeri, kina paketleme, kutu kaplama, davetiye kaplama, etiket takma isleri yapariz. 3 kisiyiz. Babaeski merkezde yasiyoruz. Lutfen dönus yapin.

Yorum Yap